Skocz do zawartości
Gość

18 sezonowek auto pot led 1kw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

polowa juz po lst i toppingu bylo mega ciezko rozgarnac bo maja tyle galezi ze masakra

IMG_1096.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

IMG_1108.jpeg

docelowo trzymamy je na wegu az zapelnia ladnie caly namiot bez zadnych dziur

pozniej scrog lolipoping 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Boczelli jo wlasnie tak patrze ze powoli siatka fajna by była 

za ile dni myslisz przelaczac kwitnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda zaloz siatkę, zacznij ja zapełniać i jak będziesz miał z 80% zapełnionej to wtedy przelacz jezeli chcesz zrobic porzadnego scroga. Jak nie to mozesz nawet dzis przelaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzis jeszcze robie lst i topping i zakladam siatke

IMG_1144.jpeg

jebania jest z tym duzo a jeszcze 17 roslin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co jej moze byc?

IMG_1157.jpeg

dodam ze obok niej stoi nawilzacz i to jest tylko od strony wlasnie nawilzacza to przez to? bo druga roslnika obok nawilzacza nie pokazuje kompletnie znakow ze jej to przeszkadza inne rowniez tylko i wylacznie ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WymiataczMega jedyne co ma to 2 tabletki biotabs w doniczce i na poczatku byly podlewane tym nawozem od biotabsa

ale mam calmat z biobiza polac jej? jesli tak to ile

wgl opedzlowalem dopiero 1/3 roslinek masakra 

camphoto_33463914.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@wanda zrob im kilka oprysków z soli epsom lub calmagu. Do nawilzacza w takim duzym boxie powinienies dolozyc rozprowadzenie tej mgiełki za pomocą np. Rurek z dziurkami

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ok a jeszcze jak moge je troche wyciagnac do gory na tym wegu myslalem czy moze lampy nie dac na 50% jak teraz jesy ma 75 co mysliscie? chce zeby siegaly wysokoscia wszystkie do siatki zeby ulozyc galezie i wtedy przelacze kwitnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Boczelli pewnie nie pamietasz  ale box tutaj to 155cm wysokosci i juz sa na maxa xd

 

dlatego tak kombinuje

 

a jesli nic raczej nie wykombinuje to przelaczam na kwitenienie to wyedy napewno sie wyciagna porzadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hei @wanda

Widzę że rozpoczynasz ciekawy projekt. Zasiadam w pierwszym rzędzie I oglądam twoje dokonania. 

Ale również przychodzę z dwoma pytaniami: 

1. Jak planujesz ogarniać rośliny w 3 rzędzie, masz możliwość dostępu od tyłu ? 

2. Posiadam 4x zeus 465w pro i musiałem kontrolować wysokość aby ich nie po palić + mam butlę co2 aby utrzymać 1200ppm. Jak planujesz ich nie popalić przy 1200w na tak małej powierzchni I jak planujesz utrzymać w twoim wypadku około 1200ppm posiadając wyciąg. Bo te worki raczej nie dadzą rady przy twoim zapotrzebowaniu, bo będzie ogromne. Sądzę że potrzebujesz 10/20kg od początku do końca. 

Jak coś to tylko pytania z czystej ciekawości 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

1. mam

2.  nie kontroluje ppm te worki są bo "podobno jako jedyne działają z worków"  a wysokość roślin kontroluje ciagle je uginająć bo łodygi nadal są do tego zdolne i narazie zadna nie jest popalona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cholera jasna. Myślałem że to tylko ja jestem dinozaurem i sam sklepałem boxa. A tutaj taki rodzynek. 

Podpowiem Ci coś: nie marnuj pieniędzy na te worki CO2, bo kolega testował i to NIC nie daje po za pustym portfelem. Tyle worków tam wisi że już na butle by było. Kup butle, sterownik na Ali i podawaj to tak jak należy, odwdzięczy Ci się to z nawiązką - zobaczysz. Później uzupełnianie butli w stosunku do zysku jest tanie, dodatkowo możesz sobie sodasteam uzupełniać sam w cenie 6zl za nabój.

No i chyba luksomierz czas zacząć używać bo troszkę sałata się robi, widziałem że masz h nie duże, ale możesz potencjometrem cuda robić.

Podoba mi się ten projekt i zasiadam z popcornem w pierwszym rzędzie.

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...