Jump to content

MRX

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MRX last won the day on May 1

MRX had the most liked content!

Community Reputation

44 Dobra

About MRX

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

177 profile views
 1. @From_0_to_GrowHero Hei Udało się ukończyć boxa i czy można gdzieś zobaczyć efekt końcowy?
 2. @Mr.Green @Udyr @Barney's Pojawił się mały problem, u jednej z Pań zaczęła pojawiać się lekka rdza. Aktualnie dostawała tylko wode i kilka razy cannazym + rizhonic. A po zauważeniu rdzy dostała 0.7ml magnezium. Jakieś porady co jeszcze podać, czy czekać czy będzie się powiększać po podaniu magnezium?
 3. @Mr.Green @Udyr Wymiary i wydajność też ma fajne. 1700 x 1219 cm EFFICACY: up to 2.9 µmol/J PPF: 2925 µmol/s Przy takiej wydajności bez Co2 nie wykorzysta się nawet 50% mocy. Moim zdaniem lepiej zastosować dwie 465w niż jedną 1000w, łatwiej dopasować wysokość i zawsze można użyć w box 1m2 na weg.
 4. @Rzeźnik lepiej nie dotykaj topow, może to doprowadzić do pleśni.
 5. Witajcie po dłuższej przerwie. Panie nadal żyją i mają się bardzo dobrze, dni przestałem liczyć. Lampa HPS została zmieniona na Lumatek Zeus 465w Pro, zobaczę jak to wpłynie na temperaturę. Warunki w dzień 48% I do 32°, Noc 52% 22° 3 Shaman dostają nawóz w razie potrzeby a Afgooey dostają tylko cannazym i rizhonic. Pani w lewym dolnym rogu została dziś podlana magnesium 0.7ml / 1L
 6. @Mr.Green to są 17L doniczki, zauważyłem ten błąd jak już zasadzilem. Później jak będzie taka możliwość to nasypie do pełna.
 7. 10/01. Panie dostały małe LST Światło nadal na 75cm i 50%
 8. Witam! Warunki 20 i 65% noc 26/ 68% dzień Afgooey mają już 38 dni. Przesadzenie i tooping strasznie je zatrzymał. Tooping przy nich był błędem na kilku naliczyłem około 20 szczytów a widzę że będą kolejne i w dodatku są strasznie zbite. Lampa była na 60cm 50% teraz dałem na 75cm 50%.
 9. @Udyr Niestety nie mam blisko nikogo z drukarką 3d, a te tanie modele nie są Mega dokładne i zostawiają mikto dziury. Więc nie sprawdzają się przy wodzie lub powietrzu. Planuje zaślepić wszystkie zbędne otwory dobrą taśmą, wywiercić dziurę fi150 w lewym boku i włożyć kolanko od rury wentylacyjnej.
 10. @Udyr Posiadam Przenośny klimatyzator, tylko muszę przerobić go tak aby nie zasysał powietrza z boxa. Klimatyzator jak poniżej ma dwie strefy, ciepłą i zimną. Tylko w standarcie powietrze do ciepłej strony jest zasysane z pomieszczenia i wyrzucane na zewnątrz tworząc podciśnienie, ja planuje zrobić tak aby powietrze do zostawało zasysane z zewnątrz i po ogrzaniu spowrotem zostało wyrzucone tam. Coś takiego. @Soniq21 W box mam włożony osuszacz powietrza 20L/24h. Więc gdy wyciąg nie pracuje on przejmuje zadanie utrzymania zadanej wilgotności, aczkolwiek wyciąg teraz bardziej przeszkadza niż pomaga, bo gdy się włącza wilgotność leci do góry. Staram się trzymać ustalonych warunków 25/27° i 65%/70% VPD 1 Chyba sam sobie trochę utrudniam.
 11. @Soniq21 Aktualnie mam ustawiony wentylator wyciągający na 285m3/h włącza się tylko jak temperatura przekracza 26° jeszcze nie przekroczyła u mnie 28°. Sorry ale nie wiem skąd wziąłeś takie liczby 900m3 na 2m2 box 🤔🤔 z jedną lampą led 300w I hps teraz 400w później 600w. Normalnie w środowisku co2 jest na poziomie 300 do 350 PPM. Przy stosowaniu lamp led na poziomie 1000 µmol/s musisz mieć 1000ppm aby był sens ich używać. Więc tylko i wyłącznie zamknięte pomieszczenie i dawkowanie co2. A jak zbić temperaturę, trzeba kombinować. @Mr.Green poczytam o nie, ale bez toopingu sie nie obejdzie.
 12. @Barney's Akurat tak wyszło, box był kupiony dużo wcześniej. Poszczęściło mi się, pierwotnie planowałem kupić szerszy! Na następną uprawę box znika i wykładam pomieszczenie mylarem. Zmodernizowany Przenośny klimatyzator, tak aby nie zasysał powietrza z boxa. Co2, autopods 25L i zbiornik 100L. Jakieś propozycje następnych Pań, warunek muszą rosnąć duże, mam 220cm wysokości -lampy więc wartą ją wykorzystać ?
 13. @Eddie Plant Trafiłeś z sufitem, po prawej jest ściana 🙂 @Udyr Wiem, wszystko przez te kable od czujników, to są te same kable co od internetu więc w nich jest znikome napięcie. Ale i tak muszę je jakoś ogarnąć. + jest taki że w boxie żadnych nie widać 🙂
 14. @Adrianosik Nadal używam aktywnej wentylacji. A do klonowania użyłem stymulatora korzeni i włożyłem do ziemi, ale to był tylko test z 4 przyjęły się 2 i rosną zadziwiająco szybko. Afgooey Aktualnie maja 18 dni po toppingu i przesadzeniu w docelowe donice.\ Na te małe nie zwracajcie uwagi, trafią do osobnego boxa lub śmieci! A ta mała w lewym dolnym rogu to jest zaginione nasiono które gdzieś mi spadło przy wsadzaniu do zmieni. A te dwie małe zostały wsadzone w tym samym czasie co duże i tak słabo idzie.....
×
×
 • Create New...