Skocz do zawartości
cieemany

Lumatek attis 200w pro/80x80x160 /4-auto

Rekomendowane odpowiedzi

Na to ciężko bez osuszacza ja próbowałem różnych patentów ale niewiele się to zdało. Miałem praktycznie cały czas 65-75% 😕 dlatego też kupuje osuszacz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega wloty pasywne otworzone . No właśnie nic to raczej nie da skoro w pomieszczeniu taka sama wilgotność jak i w całym domu gdy popada ... 

@Mooshrom masz coś konkretnego ? Podzielisz się? U mnie to ostateczność i mam nadzieję że nie nadejdzie 😂

Jutro już ma być bez deszczu zobaczę wtedy co bedxie się działo gdy będę wietrzył pomieszczenie . 

Jeszcze tak rozkminiam czy doniczki materiałowe w jakiś sposób też się nie przyczyniają do trgo ze rh jest wysoko zwlaszcza gdy sa podlane ? Zawsze jechałem w plastiku teraz coś mnie naszło na materiałowe.  

Edytowane przez cieemany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 34/33/25 

Troszkę podrosły maleństwa ale to chyba będzie już na tyle . Jedna z roślinek robi już kielichy więc chyba pp ptsksch na wysokie roślinki . 

3 roślinki dostały trzypack od An na bloom . Po 0.5ml na 3l wody . Na wega to już bedzie na tyle Teraz sama woda aż zbudują większe kielichy. 

Udało się zbic rh dokładając drugi wyciag 100mmm 100h3m.  Co razem nam daje 300h3m . Mam nadzieję że nie wyskoczą z boksa 😂 ale za to dobra wymiana powoetrza heh . 

Lampa na 75% nie wiem ile od szczytów ale daje mi to 550ppfd . 

 

20240719_154745.jpg

20240719_154734.jpg

20240719_154729.jpg

20240719_154727.jpg

20240719_154724.jpg

20240719_154721.jpg

Ps ulamalo mi się dwa listki przy odsłanianiu szczytów 🤧

Screenshot_20240719_161043_Govee Home.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega teoretycznie to juz sam nie wiem haha . Podlalem je wtedy bo moze i mialy juz suho ale tylko jednka klapla . Poznoej jeszcze bardziej klaply a rano byky juz jak nowe heh . Albo faktycznie miały sucho albo 3-4h przed wylaczniem lampy się układają do spania. Dziś będę obserwował co bedxie się działało przed wylaczniem lampy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz już nie wjem co jest grane bo ta jedna dalej zaczyna klapac. Ta co wyżej na zdjęciu.  Reszta jest okej . Poblokowane ? Czy coś innego ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka wszystkie trzy "te większe " dostają po 1l . Mało? Mogę zwiększyć żaden problem 

Chodz ta co klapie to jest majmniejsza z calej trójcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po prostu włóż palca grzebalca i zobacz czy jest sucho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tatito wkładam i jak nie czuje ze jest wiglotno podlewam . Podlana była wczoraj . Już by tyle wypiła? Aż sprawdzę jak wrócę na bazę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie one chyba muszą więcej pić 🙄 dziś rano każda klapnieta . Dostały na szybko 1l wody na doniczke . Ale wkurwai mnie podlewanie w doniczkach materiałowych.. trzeba długo podlewać zeny napić ziemię a nie żeby wszytko się wylało poza doniczke .. macie jakieś sprawdzone patenty na podlewanie w materiale ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cieemany Mam to samo utrapienie z tymi doniczkami xd. Ja to stawiam na okrągłą wysoką podstawkę i podlewam normalnie, a wodę która wypłynęła wlewam na sam koniec i tak xd. Tylko muszę przez to wyciągać rośliny z boxa i po kolei podlewać bo w boxie niewygodnie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cieemany napisał:

Faktycznie one chyba muszą więcej pić 🙄 dziś rano każda klapnieta . Dostały na szybko 1l wody na doniczke . Ale wkurwai mnie podlewanie w doniczkach materiałowych.. trzeba długo podlewać zeny napić ziemię a nie żeby wszytko się wylało poza doniczke .. macie jakieś sprawdzone patenty na podlewanie w materiale ? 

Też mam ten problem, miałem wrzucić fr tutaj ale stwierdziłem że pierwszą uprawę zrobię sam,.metodą prób i błędów i czytając wasze opinie na forum. Tak czy siak życzę powodzenia i dużych zbiorów. Pokój 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...