Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie na mojej roślince pojawiły sie kropki. Niestety jest 2 tygodnie do zbiorów i nie wiem co mam robić jedyne co mam z wapniem to dolomit ale czy można go wymieszać z wodą i podlać?

8KbGXj4p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Arek2015 napisał:

@Boczelli jak 8tyg jak to automat który rośnie już 48dni

a jak 2 tygodnie po twojemu ? Ty widzisz jak wygląda ta roślina ? Zetnij ją całą za dwa tygodnie i spał w piecu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arek2015 dobra moze z tymi 8 to przesadzilem, ale 5 to na pewno. To co pisze producent, a rzeczywistosc to dwie rozne sprawy. Masz obserwowac rosline, a nie czytac etykiety 👍

 

 

 

Posadziles go za wczesnie. Na sadzenie automatow teraz jest idealna pora zeby dopiero zaczac. Z tego krzaka zbierzesz kilka gramow, jak chcesz cos więcej to startuj z kolejnymi 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arek2015 jak miałem auto, to żaden nie doszedl poniżej 11 tygodni. Ta roślina potrzebuje jeszcze z 5-6 tygodni. 

Nie wygląda to na niedobory wapnia-plampki pojawiają się najpierw na górnej częći rośliny. Ona generalnie wygląda marnie. Jakby była niedożywiona czy coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Arek2015 napisał:

@Leniwiec


Miesiąc zbiorów: 9-10 tygodnie po wykiełkowaniu tak jest napisane...

Papier wszystko przyjmie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arek2015  no ale przecież będziesz widział za dwa tygodnie jak będzie wyglądać i porównasz do innych fotorelacji czy dopytasz i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda szczempić jęzor.Skory twierdzi że tu wszyscy mu piszą po to żeby pod górę zrobić i żeby nie palił za tydzień tylko za 5 to trzeba ciąć jak w książce pisze po 60 dniach i wrzucać do mikrofali i polić cały wieczór 

Edytowane przez Leniwiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...