Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Boczelli a u mnie na 60x60 ile sie zmiescilo?480W🙃 fakt, ze troche cutom ale w sprzedazy sa gotowe rozwiazania o podobnej wielkosci. Jednak uwazam, ze na ta powierzchnie 200W bylo by ok

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 wat

4 godziny temu, Boczelli napisał:

@BartQ tylko 2 szt beda? 

tam jeszcze kupa miejsca w boxie jest.

Moja głupota bo grzebałem w ziemi i uszkodziłem jedną sadzonkę gdzie korzeń padł i proszła roślina 😔 następnym razem będzie 4 roślinek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leniwiec bo trafilem w dobrych pieniadzach i miescila sie do boxa. Gdybys znalazl tak jak ja uzywke za 140€ to pewnie rowniez bys sie skusil. Po czasie dokupilem jeszcze jedna ale rowniez zmienilem boxa na wiekszego. Koles pozbywal sie lamp z plantacji, ktora chodzila tylko kilka miesiecy i mial ich do sprzedania ponad 30sztuk😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 06/06/2024 o 17:32, dziurawy napisał:

@Adi_ejol jak by byla punktacja 1/10 moja by byla 3-4 max , jest slaba, na takiej lampie wyszlo mi niecale 200 g po zmianie lampy na 300 W ok 500 g wyszlo 

Jaki metraż miałeś ? 

@moonka Tylko poco pisać autorowi postu takie cuda że 150W na box 60x60 to jest mało ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory 3 razy uprawiałem w 60x60, świecąc 120W. Za każdym razem wychodzi 60-85g z krzaka. Myślę, że 150W jest jak najbardziej wystarczające do takiego namiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, MiraiiNikki napisał:

Do tej pory 3 razy uprawiałem w 60x60, świecąc 120W. Za każdym razem wychodzi 60-85g z krzaka. Myślę, że 150W jest jak najbardziej wystarczające do takiego namiotu.

Pewnie że jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 dzień 

 

W planach będzie trening LTS

Jak oceniacie dobrze się rozwijają?

 

IMG_8292.jpeg

IMG_8293.jpeg

IMG_8294.jpeg

IMG_8295.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 dzień

 

Przeprowadziłem trening LST na jednej roślince druga chyba jeszcze musi poczekać. Zaraz po tym zostały podlane wodą 6,7 ph 

Lampa 45% wysokość 30 cm w sumie po treningu będzie 40 cm

Czy LST wykonane poprawnie? Jakieś uwagi rady? 

IMG_8332.jpeg

IMG_8333.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze wykonane, wejdź na forum w inne fotorelacje i sprawdź jak to powinno wyglądać, ja np ściągam od @moonka fajnie prowadzi swoje ogródki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...