Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to moja pierwsza sadzonka automat. Wcześniej widziałam jak znajomi sadzili więc zrobiłam podobnie, ale moje roślinki nie chcą rosnąć, mija już prawie 3 tydzień a one wyglądają tak jak na zdjęciu. Kupiłam ziemię ze sklepu, wystawiam na słońce a w nocy daje pod lekką lampę, czy ktoś może pomóc? Dlaczego nie rośnie? 

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ogólnie do sadzonek użyłam zwykłej ziemi z ogródka (stąd pewnie trawa), potem gdy przesadzałam to kupiłam specjalną ziemię. Nasionka kupiłam w Smart-shopie w Amsterdamie

@doominik kurde.. no to szkoda. W takim razie kupię nasiona ponownie. Mógłby ktoś mi napisać po kolei jak to zrobić i jakie nasiona/trawe/nawozy najlepiej wybrać żeby ładnie urosło? 

@Boczelli kupiłam w smart-shopie. W słoiczku, miał być to automat indoor, OG kush czy coś takiego (nie pamiętam dokładnie nazwy tych nasionek bo wyrzuciłam opakowanie) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Na początku nasionka trzymałam w plastikowym pojemniku pomiędzy warstwą namoczonego ręcznika papierowego. Gdy nasionka się otworzyły i wyszła z nich mała łodyga, dałam do ziemi z ogrodu, do małej doniczki i czekałam. Pryskałam wodą ze spryskiwacza raz na dwa dni. Gdy zaczęły wychodzić do góry przesadziłam do większej doniczki z ziemią sklepową. A potem przestało rosnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny trawnik ci rośnie mordo ale dosadź go więcej bo nie ładnie w doniczce wygląda ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...