Skocz do zawartości
Cykacz

[140x50x50] GORILLA GLUE AUTO Barneys farm 3x

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemka miałem startować z czymś wcześniej ale po operacji nie bardzo miałem jak a z racji miejsca w którym mam boxa nie byłem pewny czy sezony mi dojdą dlatego wybór padł na auto od barneys.

Odmiana Gorilla Glue 3 sztuki.

Ziemia biobiz lightmix

nawozy biobiz.

światlo 18/6 Viparspectra P600 LED z regulacją

 

Dziewczyny pokazały listki 5 maja więc w dniu pisania posta mają 15 dni. Jak myślicie robić im powoli LST czy jeszcze dać im parę dni aby trochę podrosły? Na początku miałem tam trochę mniej ziemi i je podsypałem bez tego by miały jakieś +/- dwa centymetry. Nauczony doświadczeniem z poprzedniego razu tym razem na tym etapie dostają już 400-500ml wody na łeb co 2-3 dni.

 

 

Stan na dziś maja 15 dni 

4B3A23F8-C17B-4457-9644-8E0A66DFE99C.jpeg

3F94034D-237E-4A77-94FF-D0F960EADDAB.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zasadzić na rancie jak chcesz robić lst. Ja bym jeszcze poczekał z tydzień i raz a porządnie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mooshrom napisał:

Trzeba było zasadzić na rancie jak chcesz robić lst. Ja bym jeszcze poczekał z tydzień i raz a porządnie zrobił.

Zapamiętam to sobie w kwesti auto indoor jestem zielony ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko od tego jest forum żeby sobie pomagać i ulepszać uprawy aby wychodziły coraz to lepsze i większe plony 🙂 jak na razie ładnie ci to rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze przy samym rancie, zostawic te 4cm. Ja posadzilem na srodku i teraz rosnie poza doniczka a przy malym boksie robi sie problem z miejscem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mooshrom napisał:

Nie mowie ze przy samym rancie, zostawic te 4cm. Ja posadzilem na srodku i teraz rosnie poza doniczka a przy malym boksie robi sie problem z miejscem.

Obok stoi 160x60x60 w razie W się tam przerzuci ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, WymiataczMega napisał:

Elo. Wszystko git po operacji? Zdrówka życzę 👊 

Operacja się udała pacjent żyje tylko jara więcej niż zwykle 😂 nawet mi apetyt wrócił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli sadzac przy rancie trzeba pamietac o odpowiednim podlewaniu i wszystko bedzie ok🙂 kwestia kierowania korzeni ku srodkowi doniczki a nie rozrastanie na kazda strone jak przy sadzeniu na srodku

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, moonka napisał:

@Boczelli sadzac przy rancie trzeba pamietac o odpowiednim podlewaniu i wszystko bedzie ok🙂 kwestia kierowania korzeni ku srodkowi doniczki a nie rozrastanie na kazda strone jak przy sadzeniu na srodku

Na następny rzut sobie to może przetestuje na 2 plantach i się zobaczy różnicę.

 

Trochę boje się im robić LST ale chuj tam jak nie spierdolę to się czegoś nauczę ;d a jak spierdolę to też się czegoś nauczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cykacz przed podlaniem robi się lst czyli jak ziemia jest w miarę sucha 

Bo inaczej ci może pęknąć 

I będzie git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli lodyga stawia opor to warto ja delikatnie i z wyczuciem zgniesc na calej dlugosci. Robi sie wtedy gietka i latwiej wygiac rosline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

18 dzień roslinki zaliczyły fajny przyrost wzrostu. Ogólnie wydaje mi się że fajnie mi to rośnie.  Roslina na 1 focie i w lewym rogu to Ta sama jak na razie jest największa. 

8B2C2FDA-4E80-46A7-8A99-59970AF1FE12.jpeg

23BD3F0F-896E-418C-A6AC-0D19E662317B.jpeg

90FDB06E-52EC-41A9-9FDE-EC572ABDD7C7.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20/05/2024 o 11:08, Boczelli napisał:

@Mooshrom @Cykacz  to sadzenie na rancie wcale nie jest takie dobre dla rosliny jakby sie moglo wydawac 😉

Ja nie zauważyłem różnicy w rozwoju, a wręcz same + przy automatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedna z roślin mi fajne przyrosty robi, myślę jak zabrać się za LST i za bardzo innego pomysłu jak szczyt do rurki uwiązać nie mam pomysłu, jakieś sugestie, porady? Za jakieś 3 dni przed podlaniem myślę je wiązać. na ten moment lampa jakieś 50 cm od szczytów i na 35% mocy ustawiona i zaczęło to fajnie zapierdalać do góry ;D

Największy ma teraz 25cm a pozostałe 2 22 i 21

 

Następnym razem posadzę automaty na krańcu doniczki jakieś pare cm od ścianki a nie na środku.

 

dziś dostały po 600ml wody  następny podlewanie za 2-3 dni i wtedy chyba zrobie LST.

Jako że jest to już 19 dzień za następne podlanie myślę czy nie dać im cal maga i bio growa.

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, WymiataczMega napisał:

@Cykacz ja klipsami drut przyczepiam o rant doniczki przy lst 

Takimi do prania? nie wiem czy chce je aż tak do ziemi doginać bo boje się że strzelą ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...