Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, co powiecie na temat tej rośliny? Początki były bardzo ciężkie, ale odratowałem ją i rośnie, wydaje mi się, że powoli strasznie, ale robi się bardzo krzaczasta. Uciąłem głównego szczyta i od tej pory strasznie się zakracza. Co powiecie na ten temat? Jakieś wskazówki? Ma 4 tygodnie 

17157686481434618168293544022229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@poczatkujacygrowmen  Daje takie 6 na 10. Widać że miała stresa albo nieodpowiednie oświetlanie. Zaraz zacznie kwitnąć, na pewno coś tam z niej będzie ale nie spodziewaj się jakiegoś mega zbioru. 
Jeszcze podrośnie na początku kwitnienia.

W ogóle weź podaj jakieś konkretne info. Czym świecisz, czym nawozisz?

Dla porównania wrzucam swoje autosy po LST, które miały w ten czas równo 30 dni.
obraz_2024-05-15_123905314.thumb.png.2da898cce772debb23e20db4b0db006d.png

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światło tylko słońce,.nawożę biohumusem i niczym więcej. Mam też hesi boosta na czas do kwitnienia i dojrzewania owoców. Jak myślisz kiedy zacznie kwitnąć i ile będzie trwało kwitnięcie? 

Myślałem żeby może trochę lisci pousuwać, ale chyba jeszcze za wcześnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega czyli od momentu kwitnienia jeszcze jeszcze będzie to trwało około 7 tygodni? Myślisz, że urosnie na wysokość jeszcze? Na liściu się pojawiły takie małe kropeczki, dołączyłem fotkę. Wiesz może co to znaczy? A drugi liść wyżej się zmarsczyl, też widac na zdjęciu 

17157766730511838155119470616695.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...