Skocz do zawartości
Tibijczyk

PC BOX pierwszy grow. Biscotti Mintz / 3x Żarówka LED 1520lm

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 22

@szamayo jeżeli pytasz czy to automat czy sezonówka to tak, sezonówka.

@moonka

Po świątecznej przerwie powrót do ładnie rozwiniętej rośliny. Po toppingu wyłoniły się dwa główne pędy i z piętra niżej również wygląda jakby wykształciły się dwa kolejne. Na zdjęciu wygląda na 3 ale jeden jest lekko schowany z tej perspektywy

 

1574542958_4szczyty.thumb.jpg.a26888b251ae02a645304b3bb5c8a6d2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka powiem ci, że bardziej sprawdzam tu siebie i jak to wszystko działa, a co do efektów to liczę na poczucie smaku własnej uprawy bardziej niż na jakikolwiek duży zbiór.
Jak to się uda to pewnie pobawię się w coś większego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tibijczyk napisał:

@moonka powiem ci, że bardziej sprawdzam tu siebie i jak to wszystko działa, a co do efektów to liczę na poczucie smaku własnej uprawy bardziej niż na jakikolwiek duży zbiór.
Jak to się uda to pewnie pobawię się w coś większego

Jedni uprawiają dla zbiorów inni z pasji dla satysfakcji Każdy ma jakieś priorytety. Myślę że wciągnie cię i zajmujesz się uprawa bardziej poważnie 🙂 życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom o tak, dla mnie to właśnie świadomość, że własne :ganjamon:

Tymczasem w grę wkroczyła kosiarka. Jak teraz patrzę to mogłem ją chociaż odrobinę oszczędzić ale  liście szły po ziemi i jakoś tak mi przeszkadzało heh 

291374037_24postkosiara.thumb.jpg.771b59315518e69a9e714025a05681de.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie odpowiedni moment do przejścia na flo? Biorąc pod uwagę dostępne miejsce. Nie mam pojęcia ile urośnie, a to pewnie trochę potrwa.

261.thumb.jpg.970547c409df03584bc8eef6f5134f21.jpg26.thumb.jpg.7e86bd5fe13f65c1a33f6ff96cd4fb48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tibijczyk z mojego niewielkiego doswiadczenia moge powiedziec, ze na flo wyciagnal sie drugie tyle ile maja w momencie przelaczenia swiatla. Oczywiscie +- bo duzo zalezy od warunkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą kiedy będzie najlepiej poprzycinać jakieś niepotrzebne liście czy odgałęzienia, żeby jak najmniej ją stresować? Tego samego dnia co przełączę na flo? Trochę wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Flo dzień 5
Ładnie rośnie, na ten moment nie widzę żadnych problemów. Cały czas podwiązana, żeby rosło na boki. 

Powiedzcie mi - jak teraz z wycinką niepotrzebnych liści? Na usunięcie ilu i jak często mogę sobie pozwolić, żeby jej za bardzo nie stresować?
Chcę też zrobić z niej jakiegoś klona. Wybiorę jakiś duży liść z dołu i zobaczymy czy się uda ukorzenić. Na więcej nie mogę sobie pozwolić.

Zastanawiam się też czy wkręcić z powrotem jedną z żarówek. Więcej światła dla topów ale temperatura idzie w górę i wilgotność spada. Co myślicie?

 

flo5.thumb.jpg.76acf996edd6e7d07817ccd67bccd1c8.jpg

Edytowane przez Tibijczyk
żarówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...