Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka Zamieniam się w słuch odnośnie cięcia nr2 haha a co do nr3 to tak, jest tam gąszcz i najgorsze jest to, że średnio sie da naciągnąć bardziej głowne szczyty ale zostawiam ją narazie, troche podrośnie to coś będe kombinował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adi_ejol nr2 ma obecnie 4 szczyty o ile dobrze widze. Jesli tak jest to potraktuj kazdy z nich tak jak glowny szczyt w trakcie toppingu. Z kazdego wyrosna kolejne 2 szczyty co w sumie da 8 glownych. Zdjecie pokazuje rosline tuz po drugim cieciu a kolejne jak to wyglada gdy wszystkie w boxie przejda ten zabieg

Screenshot_20240529_202007.jpg

Screenshot_20240529_202101.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka tylko jutro mi sie szykuje wyjazd i wracam dopiero w sobote, lepiej to zrobic dziś czy poczekać na powrót?

@moonka patent z kijkami kozaczek, ja juz byłem zrezygnowany przez to jak mi te rośliny wyglądały po LST ale dzis juz troche lepiej, tą ostatnią mam zamiar poprowadzić bardziej schludnie 

@moonka Z moich obliczeń wynika że już ma 8 szczytów 

IMG_9805.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli szefie oprysk z boom boom a potem oprysk z neem, będzie działać?

@Boczelli i w sumie mam dobre pytanie, coś ala odwrotne LST tzn mam tą trzecią naciągniętą ale juz niżej szczytów nie sciągne bo blokuje doniczka, a jakby czymś podstawił inne szczyty żeby były wyżej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka to jest drogi panie numer 3, ale muszę poprawić oznaczenia, a w zasadzie jakieś stworzyć XD

i gdzie tu cięcie zrobić, przy tych najwyższych szczytach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adi_ejol i teraz pozostaje czekac👍🙂 moze troche spowolnic teraz wzrost ze wzgledu na stres ale powinna odwdzieczyc sie fajnymi topami🙂 to co z czasem bedzie roslo rozginaj delikatnie na boki aby wszystkie 8 szczytow tworzylo okrag. Mniejsze boczne odrosty o ile bedziesz je zostawial powinny wypelnic pozostale miejsce

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedynka przeszła lekkiego fryzjera bo się strasznie kotłowały te liście przy szczytach. Teraz należy się im boomboom.

IMG_9813.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to poprawie już 

Ja was słucham a potem mnie to przerasta haha ale mam nadzieję, ze wszystko mi się uda dociągnąć do końca i będę zadowolony z efektu 

IMG_9814.jpeg

@moonka skąd takie zajebiste kijki wziąłeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol bambusowe tyczki z ogrodniczego. Ogolnie fajnie sie sprawdzily ale z czasem zaczely przeszkadzac. Lepszym rozwiazaniem byly by pojedyncze kijki na kazda doniczke z osobna aby mozna bylo wyciagac rosliny. Nic Cie nie przerosnie jesli bedziesz odpowiednio dbal🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no u mnie i tak by poszły pojedynczo bo tylko ta trzecia roślina będzie się nadawała pod takie kształtowanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprysk i podlewka z olejkiem neem, powrót do relacjonowania w sobotę bo teraz urlop Amsterdam 😎 do soboty akurat elegancko wrócą do siebie po działaniach 

IMG_9820.jpeg

IMG_9821.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli w NL ostatnie 2 togodnie to jakies nieporozumienie jesli chodzi o pogode😐. Z jednej strony sie ciesze bi na poddaszu mam chlodniej a z drugiej nic w szklarni nie rosnie jak powinno😂

@Adi_ejol pamietaj. Nie kupuj kokainy od ulicznych handlarzy😂 Zapewne zobaczysz taki napis niejednokrotnie w Amsterdamie🙃 Pierwsza wizyta w tym miescie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ja tylko weed, pierwszy raz Amsterdam, wcześniej Arnhem bo blisko granicy 

Interesują mnie tylko kofiki, coś wartego polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...