Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Adi_ejol Osobiście wolę trawę z ulicy w Nl, często się trafia lepsza, i dużo tańsza, a, i nieraz wiadomo jaka odmiana, co do coffow w Hadze znam trochę lepsze, a tak to po ocenach na google, i zawsze amnezję z coffow brałem, bo często inne odmiany wątpliwa jakość, na tym tle zdecydowanie lepiej wypadają Czechy, i Szwajcaria, ja to nieraz zastanawiałem się czy mi cbd w cofie nie wcisneli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol do Amsterdamu to sie jedzie dla klimatu, a nie szukac zajebistego ziola bo o takie tam ciezko. Ale jak juz mam cos polecic to Moonrocki. Joincik nad kanalem i spacery po czerwonej, ale to byly czasy 🤩 w sumie tez sie musze wybrac bo rzut beretem mam a nie byłem kilka lat. Co mnie teraz bardziej interesuje od jarania tam to ze mozna czasem tam fajne nasiona kupic limitowane, ktorych nie kupi sie online.

@Prepers mieszkalem kupe lat w Hadze i tam po prostu trzeba wiedziec gdzie uderzyc i co gdzie jest dobre, a gdzie slabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Odrazu wiem żeś ekspert 🙂 NL to serio tragedia jakościowa, jak kiedyś będziesz miał okazję kali, z californi zajarać ... Mmmmm kilka poziomów wyżej, w smaku i mocy, tylko dym strasznie dusi

Polacy mają bliżej do Czech, i naprawdę nie doceniamy pepiczkow, mają tam lepsze trawki jak w holenderskich coffach

@Boczelli Co do hagi się zgodzę, ale cofy tam jakby ciut lepsze, i łatwiej tam coś mocniejszego ogarnąć, Amsterdam w dobrym coffie sztuka 15/20e i dobre jest, ale tylko amnezja moim zdaniem, reszta niekopki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol byc w Amsterdami i nie pojsc do Bulldoga to jak nie byc w Amsterdamie🙂 bardzo komercyjny ale rowniez bardzo znany. Ceny kosmiczne, ludzi od groma ale warto kupic cos na pamiatke. Ja zazwyczaj odwiedzalem koft, ktore nie sa w scislym centrum. Ceny troche nizsze a jakos podobna

@Boczelli co do Hagi to zawsze rozwalal mnie Cremers na Prinsestraat🙈 lubialem tam jezdzic bo maja ogromny wybor odmian i zawsze palilem cos nowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka noo tak Cremers to klasyka w Hadze 😉 tak jak Bulldog w Amsterdamie. Jak sie ma to na codzień to sie nie docenia, ale jak ktos przyjezdza zobaczyc pozwiedzac to fajna opcja. Ja to juz kilka ladnych lat po kofach nie chodze to nie wiem co jest teraz na topie, ale kiedys mialem swoje ulubione miejscowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers a to ja akurat wybrałem Amsterdam bo mam zwyczajnie blisko, a wiadomo, że będąc tam chętnie się skopce więc wolałem zapytać o polecenia bardziej doświadczonych. A co do cbd w kofie to ja właśnie kupiłem amnesie lekko poza centrum, i nie dość, że chujowo śmierdziała to jeszcze nic nie kopła xD, ale nie było pierwsza tego dnia więc ocenie na trzeźwo za jakiś czas. Ty masz lepsze doświadczenia z amnesia? Bo u mnie 3 krzaki tego rosną XD 

 

 

@moonka dzięki za bulldoga bo właśnie poszło White widow kupione tam, i szczerze powiem, że wykurwiste ziółko, dobry umulon na bani ale jednocześnie chce się coś robić xD 

@Boczelli no tak jak pisałem, ziółko było dla mnie nierozłącznym elementem tego miejsca, więc wolałem zapytać o jakieś lepsze albo o ciekawsze miejscówki, i w sumie jak najbardziej forum pomogło. Byłem też rzucić okiem na pare sklepów z nasionami ale ja nie znam tych firm więc nic mi to nie mówiło praktycznie.

A jeśli ja miałbym polecić coś to z góry White widow z bulldoga konkretnie ex-Police station, i kopie zajebiscie 

I strawberry haze z de kroon, plus tam zajebista miejscówka do spalenia bata 

W sumie w bulldoga też była zajebista 

Aktualizacja:

IMG_9943.jpeg

IMG_9944.jpeg

IMG_9945.jpeg

IMG_9946.jpeg

Zdjęcia kolejność losowa ale wiekowo mniej więcej: 

Najstarsza 31 dni
Średnia 29 dni
Najmłodsza po 4 cięciach 22 dni 

Po użyciu olejku neem wydaje się być podobnie jak było czyli stabilnie, nie wiem czy są jakieś nowe ugryzienia bo te stare liście podrosły xD pewnie powtórzę dla pewności 

Przy najmłodszej nr3 będą grane kijki jak @moonka bo mi się tak podoba 

Średnia nr2 odbiła mocno po lst i znowu jest dżungla ale już coś ogarniam 

A najmłodsza busz, będę tam jechał z nożycami trochę jak wytrzeźwieje żeby coś poodsłaniać 

lampa 40%/cos pewnie lekko poniżej 40cm bo podrosły

Pytanie na ile jeszcze oceniacie Wega? Ta najmłodsza rozumiem, ze jeszcze musi podrosnąć, a co z pozostałymi? Gdzieś tu trzeba będzie wycelować w jakiś złoty środek czy jakoś to będzie?

Jest obszernie sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol ciesz sie, ze mogpem w jakis sposob pomoc z wycieczka w Amsterdamie🙂 co do roslin to max tydzien i przelaczaj bo tak jak napisla @Lady Green pozniej moze byc problem zeby je pomiescic bo nie wiesz jak bardzo odbija po przelaczeniu swiatla. W prawdzie ja przelaczam gdy rosliny sa troche wieksze ale do konca stopuje je troche swiatlem bo mam niskiego boxa i nie moge sobie pozwolic na wysokie "tyczki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest chujnia 

IMG_9950.jpeg

Roślina nr1 najstarsza, plecha na ziemi

I co teraz zrobić z tym? A po drugie jak zapobiegać na przyszłość 

Przy średniej też się pojawiło ale mniej 

IMG_9951.jpeg

Podkręciłem wyciąg 

@Boczelli @moonka pomóżcie proszę bo zdaje się to być całkiem chujowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol daj wiatrak zeby bardziej dmuchal na ziemie. Gorna warstwe ziemi mozesz co 2-3 podlania "zruszyc" palcami, wtedy nie bedzie plesni i woda bedzie lepiej wsiakac. 

Nic sie nie dzieje, bez paniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cynamon jest grany, lekki fryzjer wjechał.

Kijki bambusowe będą grane jutro bo uprzejma pani mnie poinformowała, że w niedzielę nie może mi ich sprzedać (?) 

IMG_9952.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...