Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj będziesz widział, że opierasz lst na miejscu które defacto nie utrzyma ci szczytu przy ziemii, parę godzin i ci roślinka odbije do światła

IMG_9652.jpeg.898fa81f4a46f46964fbfc43abdeccbe.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rośline złapałeś w dobrym miejscu ale to miejsce do doniczki w którym jest podpięta, myślę że nie napręża ci rośliny, napięcie = siła, trening siłowy 😄 tylko uważaj z tym bo można uciąć roślinke w ten sposób 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo no nie ma tam rzeczywiście dobrej dźwigni ale od wczoraj się jakoś trzyma, jak jutro się wyciągnie to poprawię 

@Boczelli no ale one już tak zaczynały rosnąć przed cięciem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adi_ejol no bo cięcie nie sprawia ze wyrastaja nowe szczyty, one juz tam sa.Uciecie glownego szczytu "glowy" sprawia ze szczyty boczne m.in. te ktore zaznaczyles zaczynaja walczyc o bycie tym nr 1 czyli szczytem glownym, a ty za pomoca lst je wyrownujesz zeby zamast 1szczytu glownego bylo ich np. 10 czy 15 itd itd. Musisz poczytac o filozofii LST i jak dziala bo dlugo by tlumaczyc. To trzeba zakumac

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol Według mnie mają być naciągnięte do samego końca, ale lepiej jakby ktoś bardziej doświadczony potwierdził moje zdanie 😄.W sumie mam pytanie co do lampy dlaczego tylko na 40% ? Jeśli są już w 20 dniu na weg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol dwa odrosty byly przed cieciem a po cieciu przejmuja role tego co ucioles. Zamiast isc w jeden glowny szczyt teraz bedzie szlo w te dwa male odrosty, ktory od teraz sa szczytami glownymi

@Pancio98 swiatlo dostosowujesz do wzrostu rosliny. Na tym etapie nie potrzebuja go jeszcze duzo wiec 40% najwidoczniej wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pancio98 trochę się tu treści narobiło ale kilka dni temu dodałem dwa zdjęcia które dzielił dzień i widać było że rośliny zapierdalają więc nie zwiększałem mocy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol tak maja byc naciagniete az do konca. No zrobilo sie troche tresci, ale o to chodzi, lepiej dopytac niz zjebac.

@Pancio98 m.in. przez takie podejscie do swiatla twoje rosliny wygladaja jak wygladaja, czasem mniej znaczy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taki zdechniety liść jest jakimkolwiek powodem do zmartwień czy go wyciąć w pizdu i po sprawie?

IMG_9676.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...