Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lecimy dalej 💪

Osuszacz musial wjechac spowrotem do boxa bo nie ogarnial pomieszczenia. Będę musial chyba kupic mocniejszy albo dawac mniej roślin do boxa 🤔

20240630_185713.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wjechał kolejny mocny fryzjer i herbatka z prądem 😎 za kilka dni zostaną same na 3tyg, ciekawe jak to bedzie :yummy:

20240712_190839.jpg

 

20240712_190849_resized.jpg

20240712_190833.jpg

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest źle ale nie tragicznie 😅

W jednej Taskberry zaciął się blumat i uschla na amen, reszta tez bardzo mocno przesuszona i wygłodniała bo woda w zbiorniku skoczyła się tydzień temu, ale myślę że są jeszcze do odratowania.

20240805_113201.jpg

Szkoda tylko że sadzonki, które miały być na kolejne grow tez uschly, jednak moja autorska taca uprawowa nie zadziałała 🤣

20240805_112745.jpg

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no trochę spustoszenie w boksie. Ja też wysiewam kolejne z 2 tyg przed kosa żeby była płynność uprawy 😅 tu nie ma co czekać. Na twoim miejscu podłączył bym zwykła pompkę akwariowa pod włącznik czasowy plus duży zbiornik na wodę. Ale na 4 tyg bym ich nie zostawił 😄 podlewaj i daj znać co udało się uratować 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratujemy dziewczynki 😅 cos tam z tego bedzie, szkoda bo widze ze rosliny mialy potencjal na na prawde srogie maczugi.

@Mooshrom gdybym dal wiekszy zbiornik lub wrócił troche wczesniej tak jak planowalem to pewnie byloby duzo lepiej, blumaty sa stworzone do konopi tylko jeden sie zacial pewnie z mojej winy bo majstrowalem przy nim przed wyjazdem 🙃

20240806_184015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...