Skocz do zawartości
Boczelli

Pół metra różności.

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli Barnesa farm drugie tyle pestek daje w gratisie ile kupujesz

Barneys tel mi słowa przekręca 

@Boczelli @WBB  ja wypatrzyłem u Barneys farm połączenie gorill glu z gorillą cookies-Glookis , 25% THC i plon 700-800 g/m2

Ja chyba do września będę miał lampę zgaszoną, a na pewno do 10 lipca🫣🤔, a kolejka długa😂🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujac u Chinczykow spoko jest to, ze jak coś się zepsuje to nie trzeba tego odsylac tylko wystarczy zdjecie/wideo 😉 Dzieki temu mam juz 4 wiatraki, a to ze nie dziala w nich oscylacja to nie oznacza ze nie mozna ich uzywac 😁

20240524_124331.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 21/05/2024 o 20:35, Boczelli napisał:

@Glut78 Barneys Farm ostatnio cos hermia podobno

Nie mów tak ;d bo mnie straszysz -_-

2 minuty temu, Boczelli napisał:

Kupujac u Chinczykow spoko jest to, ze jak coś się zepsuje to nie trzeba tego odsylac tylko wystarczy zdjecie/wideo 😉 Dzieki temu mam juz 4 wiatraki, a to ze nie dziala w nich oscylacja to nie oznacza ze nie mozna ich uzywac 😁

20240524_124331.jpg

poratujesz linkiem kierowniku? 😄 bo myślę nad dodatkowym wiatrakiem na czerwiec/lipiec.

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir AC sa dostepne w eu. Nawet w PL wlasnie robia preorder na weedfarma na nie, ale kosztuja chyba 500zl. Ogolnie ten ze spidera jest zajebisty, ale tak jak w kazdym poprzednim padla oscylacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir ta fajny zestaw I cena spoko. Ale jak robiony na Stany to na 110V, u nas na przetwornicy na 230 by dlugo nie pochodzil, szczegolnie kontroler. Musieliby wersje na Europe wypuscic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na działce slimaki, a w boxie ziemiorki 🤷‍♂️ Naplęgło się ich tyle, że żółte lepy musialem zmieniać prawie codziennie, nie pomogły rowniez wywary z czosnku czy olej neem. Blumaty i ciagle wilgotna ziemia tez na pewno nie pomagaja. Postanowilem zapodac im nicienie bo nie chce stosowac chemii, albo je teraz wytepie albo bede musial je zaakceptowac.

20240529_182827.jpg

Roslinki fajnie odbily po cieciu i tak wygladaja jakies 2 dni po

Screenshot_20240529_191107_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ostatnio czytalem o nicieniach bo sam sie nad nimi zastanawialem i zdziwilo mnie, ze jest ich kilka rodzajow w zaleznosci od temperatury w jakiej maja przebywac ale robote robia dokladnie taka sama😅 daj znac czy pomogly to bede wiedzial czy warto sie nimi interesowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka chyba nawet kilkanascie. Kiedys nie chcialem ich stosowac bo gdzies przeczytalem ze sa niebezpieczne dla ludzi😅 i jak zglebilem temat to okazalo sie ze to prawda, ale chodzilo o calkiem inny rodzaj nicieni.

No mam nadzieje ze pomoga 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...