Skocz do zawartości
HugoBucc

[0,32m²][150w LED COB] Dos Si Dos 33, Mimosa x Orange Punch, Blue Sunset Sherbert - Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

Box: RoyalRoom Classic C80SH 80x40x160cm
Oświetlenie: CLU048-1812C303H7F, [4x CREE XP-G3 F4 Royal Blue], [8x CREE XP-E HE Photo Red]
Zasilacze: Mean Well ELG-200-C1750B, APC-35-700
Wentylacja: Quiet Flat 100mm 103m³/h
Filtr węglowy: Croco Filters 160-240m³/h fi 100mm
Podłoże: Canna Terra Professional
Nawozy: Biotabs, Advanced Nutrients, Biobizz
Went. mieszający: Garden Highpro 5W
Doniczki: 11L
Trening: Uncle ben


Cześć wszystkim jest to moja pierwsza fotorelacja, dawno nie uprawiałem nic, ale nadszedł czas, żeby przetrzeć sprzęt z kurzu. Na razie nie ma za bardzo co pokazywać, jest to koniec dnia trzeciego, lampę trzymałem za wysoko na małej mocy i się troszkę wyciągnęły. Aktualizacje planuję wstawiać raz w tygodniu.

IMG_20240420_181431.jpg

IMG_20240420_182711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka minął tydzień więc czas zaktualizować fotorelację. Przez moje zakręcenie nie zauważyłem, że lampa od samego początku świeci tylko 13 godzin. Zorientowałem się o tym dopiero 7 dnia w środę, straciłem na tym 35 godzin naświetlania, a jest to prawie dwa dni światła. Ostatnio przyszła mi paczka z nawozami i ziemią i tu kolejny błąd, bo chcę lecieć bio, a Canna Terra Professional jest podłożem z nawozami mineralnymi, ale nie przejmuję się tym, bo jak to powiedział Pan @Mr.Green „biotabs i cała bio potęga zmiażdżą te mineralno gówniane resztki oporu”. Dziś jest końcówka 10 dnia 😀

IMG_20240427_221212.jpg

IMG_20240427_221220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...