Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechoczący Grzechotnik brakuje na tym forum Ciebie i @Mr.Greena i Waszej wiedzy. 😉 Normalnie ja juz prawie wszystko pozapominałam co tu wcześniej pisaliście, też sobie chyba notes muszę specjalny założyć i tam notować...

7 minut temu, Prepers napisał:

 walić jej 4 albo 5 raz nawóz ?

W sensie czwarty albo piąty raz z kolei? Czy dawka x4/x5? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers niedobory, plamy sa na starych lisciach. Te biobizzy strasznie slabe sa. Jestes juz któraś kolejna osoba ktora karmi wg tabeli a ma mega niedobory.

@Lady Green prowadzenie notesu upraw to powszechna praktyka i bardzo pomocna na przyszlosc 😉 ew mozna w FR dokladnie pisać co i kiedy robisz i do nich wracac 

@Grzechoczący Grzechotnik pokaz co tam u Ciebie teraz rosnie byku i wracaj z FR

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Prepers napisał:

@Boczelli Ja tu wale naprawdę 4x z rzędu tabele+ blooma więcej na na niedobory

 

 

 

Ale rozcienczasz z wodą. Ja serio lałem prosto z butli i musiałem powtarzać proces 3 razy. Do tego sam wiesz jakiej jakości masz lampę i jak nisko wisi :) to wszystko powoduje wyjadanie się z npk. Kolejna rzecz to bogate podłoże w bakterie,które tylko dodatkowo przyspieszają proces 

3 minuty temu, Prepers napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik @Boczelli Na co najlepiej wymienić biobizzy jak niemam ograniczenia budżetowego, a zależy mi najlepiej raz na tydzień zapisać nawóz

Posypki, tabs, z płynnych to raczej minerał. Ewentualnie linia bio od atami, ale słabo stosowałem żeby je poznać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Bloom to najmniej przydatny nawóz od tej firmy. I na flo to tylko z nazwy. Lepiej mieszać fisha z grow i Tobie to proponuję 

NPK 2-7-4 ma niby. Naprawdę to najmniej przydatny nawóz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leniwiec ziomuś ja na blooma nie narzekałem, dojebalem im nawozu pod korek, bo uważam@Grzechoczący Grzechotnik @Boczelli za bardziej obeznanych w temacie, ale wydaje mi się że mojeb rośliny przenawozilem dam znać jutro albo pojutrze bo dostały jeszcze raz sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Leniwiec @Prepers moim zdaniem w serii Biobizza brakuje porzadnego nawozu typowo PK. Stąd glodne planty i ciagle niedobory.

AN nie wiem nie znam nikogo kto by uzywal tylko ich. Wiem ze ten ich Big Bud ludzie stosuja i chwalą

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leniwiec dla mnie kiedyś, a teraz według mnie, tak. Fosfor którego masz najwięcej jest potrzebny na starcie i indukcji. Maksymalnie do połowy flo. Od tej drugiej połowy to tylko potas. Bloom tego nie wykarmisz. Lepszy stosunek npk jest grow i fishmix. A najlepiej je ze sobą właśnie łączyć lub podawać każdy naprzemian.

Godzinę temu, Prepers napisał:

ale wydaje mi się że mojeb rośliny przenawozilem

Te wiatraki to klasyczny niedobór npk. One nie powinny być tak jasne, od dołu się wyjada i pierwiastki transportuje w górę, ale tam też jest za jasno. A ich żarłoczność dopiero się rozkręca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

@Leniwiec  Lepszy stosunek npk jest grow i fishmix. A najlepiej je ze sobą właśnie łączyć lub podawać każdy naprzemian.

 

Tylko znowu jak pójdą dwa to dostaną  azotu który chyba na flo też nie konieczni jest potrzebny ? Czy się mylę ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Boczelli napisał:

@Leniwiec to jest kolejny problem biobizza, ze nie ma nawozow bez azotu

To na co można by się przesiąść po za biotabsem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leniwiec @Boczelli boo tabs to kupa przynajmniej taki jak teraz palę 

Około 30 dzień dark Jacka

IMG_20240528_212232.jpg

A tu macie w całej okazałości, myślę że są potężne jak na automaty, i swój wiek, nie trenowane zajmują niemalże 1.44 powierzchni

Screenshot_2024-05-28-21-39-00-330_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...