Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega zawsze musiałem wodę podgrzać i dawałem im stałe 21 stopni 

Rośliny mają się świetnie, mają spowolnione kwitnienie z czego się cieszę, bo spodziewam się naprawdę dużych roślin. Dostają juz wszystkich nawozów od bio bizza, ale leje różne dawki nie standardowe, zaniżone , i na oko 

Screenshot_2024-05-21-07-10-13-658_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-21-07-10-19-172_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MiraiiNikki To mój nie pierwszy fast buds, wiem że klepać będzie, ale jestem wybrednym klientem, i może mi poprostu smak nie podejść, każda roślina od FB wyróżnia się czym innym, mają strasznie nie stabilne geny, ale plono dajne, a jak komuś zależy żeby w głowie haj był, a w smak wyjebane to w sam raz, bo są bardzo aromatyczne, a takie aromatyczne siedzą tylko jak ci smak leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię małą anty-reklame pestek od **************, w porównaniu do fast buda to jakies chwasty, ale damy szansę jeszcze, i zobaczymy jak z jakością, nie zawsze więcej znaczy lepiej 🙂

Auto dark Jack jest od nich, kolega ma ich więcej, i też nie zaskakują wielkością, zobaczymy jak dojdą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers jak jestes wybredny to przestan sie bawic w automaty i posadz jak przystoi porzadne sezony to i smak i moc bedzie ci sie zgadzac😉

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers u mnie rosnie gg#4 ale od zamnesia. Na ta chwile rosnie elegancko pomimo mutacji na poczatku i wypuszczania 3 a nie dwoch odrostow. Na ta chwile goruje nad reszta roslin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrola drogowa 0.24g alk to podobno 0.5 promila, i trawka, krew oddana czekamy na wyniki 🙂

Policjanci bardzo profesjonali, odrazu wyczuli woń mamahuany, czuje się bardziej bezpieczny od tego momentu 

Żonę poinformowałem że od dziś domu nie zamykamy

Nie obrażajcie się koledzy, nie stwarzam zagrożenia na drodze w takim stanie, daje se łeb uciąć

Grozi mi miesiąc zakazu według nich ... Tak sobie myślę, jakby to w idealnym państwie załatwić żeby było ok? Kara miesiąc czasu jak najbardziej ok, ale nie czuje się przestępcą, uważam że każdy czuje czy może wsiąść za kiero, tylko skąd tyle tych wypadków po % czy pod wpływem? Ciężki temat do zgryzienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Prepers napisał:

tylko skąd tyle tych wypadków po % czy pod wpływem

Ja zawsze powtarzam, że jak się nie umie po pijaku to się nie jeździ 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Alko może w limicie się zmieszczę, trawkę to ponad skalę wyjebalo 🤣🤣 Ale jeździć potrafię, i ja w takim stanie jestem trzeźwy 🤣 Jakby nic czuć nie było to sprawy by nie było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja w wieku 16 lat się przekonałam że po alko się nie jeździ gdy rozjebałam auto mojemu facetowi bo pomyliłam hamulec z gazem. 🤦🏻‍♀️ Nie dosyć ze je wzięłam bez jego wiedzy i zgody to jeszcze zepsułam... 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green mam nadzieję że bez urazów się skończyło?

My w nocy na osiedlu wypychalismy Ziomka ojca Mercedesa za blok zeby nie slyszal jak odpala (diesel) i tak jezdzilismy noca po miescie i okolicznych wioskach, mielismy po 16-18lat... ktoregos dnia Ziomek skasowal w rowie tego Merca, dzieki Bogu wtedy mnie tam nie bylo xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Btw, moj kumpel też kiedyś skasował ojcu auto ze mną w środku, nowiutkie z salonu może miesiąc miało, dachowaliśmy w lesie, bez cięcia słupków się nie obeszło aby wszystkich wyciągnąć, no ale on to potrafił karetke na sygnale wyprzedzić. 🙄 Też wtedy na siniakach się tylko u mnie skończyło ale nie wszyscy z pasażerów mieli takie szczęście. 

Wbrew wszystkim opiniom brak zapiętych pasów mnie wtedy uratował. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wszystko idzie po myśli na razie, jedna już ma piękne fioletowe topki, a na szybkie wysychanie ziemi ziomuś z grow shopu polecił takie kamienie , mam je na wierzch ziemi posypać, co myślicie o tym?

Screenshot_2024-05-23-13-33-09-904_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-23-13-28-54-442_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-23-13-28-46-755_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...