Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WeedWeek DAYS to największy festiwal konopny w Polsce, który odbędzie się już w maju!

Słyszałeś już o największym konopnym festiwalu w Polsce? Jeśli tak – to super, widzimy się wkrótce! Jeśli nie – w dniach 18-19 maja zapraszamy Cię do Sport Areny w Łodzi na najbardziej ekscytujące wydarzenie tego roku! WeedWeek DAYS to połączenie profesjonalnego wydarzenia biznesowo-kulturalnego z zieloną atmosferą charakterystyczną dla branży i wszystkich entuzjastów konopi.

Wydarzenie skupia się na czterech głównych elementach: konopiach jako symbol relaksu, sportowych samochodach, dobrej muzyce oraz atmosferze totalnego chillu. To idealne miejsce do spędzania czasu razem z całą twoją ekipą. Wszystko to łączy się w spójną całość, tworząc niepowtarzalne WeedWeek DAYS.

https://weedweekdays.pl/

https://www.weedweek.pl/weedweek-days-najwiekszy-polski-festiwal-konopny/

www.youtube.com/watch?v=NTwhWgOrBuw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechy chichy a moje dziecko w zeszłym tygodniu podobno zauważyło mi na głowie mojego pierwszego siwego włosa...  🤦🏻‍♀️"podobno" bo dziada nie udało nam się do dziś zlokalizować, licze na to ze cos jej sie przywidziało... 🙄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Miałem jechać 😞 podczas zamawiania Hotelu  ukochana uświadomiła mi że idziemy na wesele 😄 jej siostry  a ja kurwa zapomniał w pizdu 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 mój kumpel kiedyś o swoim własnym weselu zapomniał... 😉 i umawiać w tym terminie się chciał na jakąś inną impreze. Dobrze że ja ze znajomymi mu o tym przypomnieliśmy a nie jego ukochana bo wtedy ślubu mogłoby nie być wcale... 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była herbatka z cbd, lightowa makumba,  możliwość przetestowania różnych waporyzatorów. Można było sobie zapalić z vapka wolkano. Największą popularnością cieszyły sie zapisy do kliniki konopnej. było kilka worków 30L z suszem do palenia. Stoisko z percingiem, tatuażami.  1 sprzedawca lamp.pogadanka o konopiach. artystyczne bongosy (ale były tak paskudne, jakby robiły je dzieci albo poważnie ujarani artyści z początkami parkinsona) można było zobaczyć na żywo kolesia z kanału siwy brokuł. Były food tracki z kosmicznymi cenami hamburger ze strusia 40 zł 300ml piwa za 30zł.  (poważnie, widziałem wszystkie ceny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...