Skocz do zawartości
Aro90

Pomocy .moje pierwsze. Zaczęły się robić takie liście. Doradzenie cod jak ratować itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły nawóz dla kwiatów  wedle proporcji  10ml na 1 l wody . Średnio podlewam co 3 dzień po 200 ml.

IMG_20240414_201943.jpg

IMG_20240414_201959.jpg

IMG_20240414_202019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesun palcem jedno okienko w prawo. Jak dla mnie to sa popalone nawozem ale specjalista od tego nie jestem bo nigdy tego nie dokonalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aro90 ja bym to plukal sama woda ale 200ml to zdecydowanie za malo jao na rosliny takich rozmiarow. Ja leje tyle do tygodniowych i czasami wydaje sie to byc malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no i zastanawia mnie to że wszystkie podlewam jednakowo a na 8 sztuk 3 takie są 🤨może odmiana i inaczej dziala

@moonka @moonkayo ile polecasz podlewać jak często i w jakich proporcjach?jestem początkujący i nie ukrywam jestem zielony. Czytam po google co i jak ale tam też różnie bywa z tymi opiniami 🫤

IMG_20240414_213802.jpg

IMG_20240414_213809.jpg

IMG_20240414_213831.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Aro90 Przenawożenie azotem , za dużo azotu dajesz, rośliny do tego są wyciągnięte, więc nie zapewniasz im warunków, jak nie poprawisz warunków świetlnych, oraz nie zmienisz podaży pierwiastków, to nic z tego nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czyli więcej swi@Zielone krainy@moonka @moonkayo ile polecasz podlewać jak często i w jakich proporcjach?jestem początkujący i nie ukrywam jestem zielony. Czytam po google co i jak ale tam też różnie bywa z tymi opiniami 🫤

Czyli więcej światła? Czy za słabe? I co z tymi piergwiazdkami? Co polecasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki powierzchnia jest 1.1 x 1.2 i wysokie 1.4. sztuk jest 8.

IMG_20240415_163348.jpg

IMG_20240415_163732.jpg

IMG_20240415_163727.jpg

IMG_20240415_163441.jpg

IMG_20240415_163302.jpg

IMG_20240415_163320.jpg

IMG_20240415_163333.jpg

Skoro są przesuszone to dobry pomysł byłby może nawilrzacz powietrza włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem a możesz polecić. Jakąś fajną lampę? Ta dużo prądu pobiera 🫣 i jakieś witaminy do stosowania czy coś takiego. Ja dopiero nabieram doświadczenia. Mój pierwszy plon 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aro90 na Twoj metraz potrzebujesz co najmniej 500W dobrego LED, a HPS to pewnie z 1000W zeby to szlo porzadnie. 

Co do nawozow to zalezy czy chcesz mineralne czy organiczne, ale najlepiej brac caly zestaw z jednej firmy. Tą azofoske co masz to stosuje sie na outdoor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki . Podeślij coś aby było dobre i nie szkodziło im a dostarczało wszystkich odpowiednich witamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...