Skocz do zawartości
Aro90

Pomocy .moje pierwsze. Zaczęły się robić takie liście. Doradzenie cod jak ratować itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły nawóz dla kwiatów  wedle proporcji  10ml na 1 l wody . Średnio podlewam co 3 dzień po 200 ml.

IMG_20240414_201943.jpg

IMG_20240414_201959.jpg

IMG_20240414_202019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesun palcem jedno okienko w prawo. Jak dla mnie to sa popalone nawozem ale specjalista od tego nie jestem bo nigdy tego nie dokonalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aro90 ja bym to plukal sama woda ale 200ml to zdecydowanie za malo jao na rosliny takich rozmiarow. Ja leje tyle do tygodniowych i czasami wydaje sie to byc malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no i zastanawia mnie to że wszystkie podlewam jednakowo a na 8 sztuk 3 takie są 🤨może odmiana i inaczej dziala

@moonka @moonkayo ile polecasz podlewać jak często i w jakich proporcjach?jestem początkujący i nie ukrywam jestem zielony. Czytam po google co i jak ale tam też różnie bywa z tymi opiniami 🫤

IMG_20240414_213802.jpg

IMG_20240414_213809.jpg

IMG_20240414_213831.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Aro90 Przenawożenie azotem , za dużo azotu dajesz, rośliny do tego są wyciągnięte, więc nie zapewniasz im warunków, jak nie poprawisz warunków świetlnych, oraz nie zmienisz podaży pierwiastków, to nic z tego nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czyli więcej swi@Zielone krainy@moonka @moonkayo ile polecasz podlewać jak często i w jakich proporcjach?jestem początkujący i nie ukrywam jestem zielony. Czytam po google co i jak ale tam też różnie bywa z tymi opiniami 🫤

Czyli więcej światła? Czy za słabe? I co z tymi piergwiazdkami? Co polecasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HPS250 to jest dobry na 50cm x 50cm, a nie taki metraz. Nic dziwnego ze wygladaja jak wygladaja. Ile masz tam tych roslin? Daj fote calosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki powierzchnia jest 1.1 x 1.2 i wysokie 1.4. sztuk jest 8.

IMG_20240415_163348.jpg

IMG_20240415_163732.jpg

IMG_20240415_163727.jpg

IMG_20240415_163441.jpg

IMG_20240415_163302.jpg

IMG_20240415_163320.jpg

IMG_20240415_163333.jpg

Skoro są przesuszone to dobry pomysł byłby może nawilrzacz powietrza włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem a możesz polecić. Jakąś fajną lampę? Ta dużo prądu pobiera 🫣 i jakieś witaminy do stosowania czy coś takiego. Ja dopiero nabieram doświadczenia. Mój pierwszy plon 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aro90 na Twoj metraz potrzebujesz co najmniej 500W dobrego LED, a HPS to pewnie z 1000W zeby to szlo porzadnie. 

Co do nawozow to zalezy czy chcesz mineralne czy organiczne, ale najlepiej brac caly zestaw z jednej firmy. Tą azofoske co masz to stosuje sie na outdoor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki . Podeślij coś aby było dobre i nie szkodziło im a dostarczało wszystkich odpowiednich witamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...