Skocz do zawartości
Robson

Światło a wzrost

Rekomendowane odpowiedzi

Po 600 w na wzrost i kwitnienie osobno oczywiście LED w przeliczniku wiadomo  hajs prąd i wzrost poboru he he wszystko ważne jak będę w domu to ci napiszę coś konkretniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tam wyszło 600W to z 30 sztuk by tego musiało być... to tak na marginesie 😉

Bo nie możesz tak liczyć 17W=150W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo nie ma potrzeby, do tego to imituje naturalne warunki, gdzie jesienią światłą jest mniej. Profesjonalne plantacje robią tak samo. Początek flo to 350W, potem daje więcej i maź to 530W w namiotach 120/120. Więcej kończyło się oznakami stresu 

@Robson jak ty te 600W z tego policzyłeś?

LED 600W do uprawy wygląda tak:

61Q79UkK1sS._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, doominik napisał:

jak ty te 600W z tego policzyłeś?

Ja wiem jak... bo tam na opakowaniach jest grafika 17W LED = 150W starej żarówki z żarnikiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to jak jest ten przelicznik z 17 na 150 i x4 =600 czy już nie potrafię liczyć?

To już 3 dziewczyna na tych światłach i dają radę wiadomo że można coś włożyć lepszego ale hajs wiadomo he he a namiocik nie duży 80/80/1.80

 

1712644988130828777706942149143.jpg

Edytowane przez Robson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Robson ja to się nie znam... 🙈 ale to chyba chodzi o to, ze kiedyś aby wyprodukować tą ilość czy jakość światła potrzebna była żarówka 150W. Teraz tą samą ilość/jakość produkuje ta żarówka 17W. 

P.s. Macie też złudzenie optyczne patrząc na tą pierwszą żarówkę z przodu od lewej strony? 🙈

Godzinę temu, Robson napisał:

 

1712644988130828777706942149143.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej... nie wytrzymam z Wami... 😂🤣 Ja w pracy jestem.... i co chwile hahaha do telefonu... O romans mnie kolezanki zaczynają juz podejrzewać... 😅 no a nie pokaże im przecież z czego się śmieję...

@WymiataczMega ja patrząc na tą żarówkę mam wrażenie jakby skierowana była do tyłu i "wyrastała" z powietrza. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...