Skocz do zawartości
Katastrofedens

TRAINWRECK FEM/60x60x160/ Lumatek ATTIS 300w PRO/ Autopot 15l

Rekomendowane odpowiedzi

- roślina TRAINWRECK (CLONE ONLY STRAIN, ARCATA CALIFORNIA) FEM
by Strain Hunters

- box- 60x60x160 0,36 HOMEbox Ambient q60

- oświetlenie- Lumatek Attis PRO 300w  

- medium - AutoPot 15l z tankiem 47l 

Ziemia z dodatkiem perlitu 

- wentylacja- WENTYLATOR MIXED-FLO EU-V Z 2-STOP. REGULACJĄ OBROTÓW Ø 100MM 145-187M3  i filtr węglowy 2x

Mieszający narazie 5w potem dołożę jeden taki sam albo wymienię na 15w z oscylacją.

- nawozy-  Bio tabs tabletki, mycotrex, bacterex, boomboom spray , Bio pk 5-8, herbatka kompostowa i calmag  biobizz 

- warunki-- będę podawał na bieżąco narazie box stoi w nowym miejscu, jest grzejnik olejowy 450w z programatorem temperatury ustawiony (24-27,7) (mieszający chodzi na okrągło)

- trening - scrog i toping 🌱

 

 

Witam wszystkich,

Niestety z braku miejsca jestem zmuszony przenieść się z 1m2 na mniejszy metraż, ale za jakiś czas mam nadzieję że się uda wrócić spowrotem 😁   Mam zamiar zapełnić  całego boxa  zobaczymy co z tego wyjdzie 😁

 Co do boxa jest obłożony styropianem sztyrodurem 5cm i wstawiony grzejnik, stoi w pomieszczeniu o temp 11-15 stopni. Warunki pogodowe mrozy deszcze upały nie mają znaczenia sam mogę regulować warunki temp, wilgotność. Wstawiłem tam autopota 15l i do tego biotabsy mam nadzieję że zda egzamin. Planuje scrog mam 2 siatki do dyspozycji co do wielości oczek jestem steptycznie  nastawiony, w razie co modyfikacja mała.

To chyba na tyle 😎😁

W razie pytań jestem do waszej dyspozycji 🌱🍀

 

Dzień 1/0/0

IMG_5729.jpeg

IMG_5730.jpeg

IMG_5731.jpeg

IMG_5732.jpeg

IMG_5733.jpeg

IMG_5734.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega w tym boxie nie robiłem na tej lampie jeszcze miałem ją w 1m2 i dawała fajnie radę tutaj max 150w na flo myślę że wejdzie, szkoda że ma tylko regulację co 25% ale zobaczymy jak w praktyce wyjdzie 😅

toping myślę raz max 2 a Wega tak jak zapełni całą siatkę myślę że 2 miesiące max, zobaczymy co wyjdzie w praktyce 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 7

Lampa na 53cm warunki w normie narazie nic specjalnego się nie dzieje czekamy  dalej 🌱  te listki takie wykręcone wydaje mi się że od temperatury😫 muszę skrecic grzejnik 😶🌫️

IMG_5772.jpeg

IMG_5771.jpeg

IMG_5773.jpeg

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możesz mi powiedzieć więcej na temat odległości i mocy, jakiej używasz z attis 300w pro lumatek. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947  pierwsze liście te pojedyncze mogły zostać uszkodzone poprzez twardą skorupkę jeśli kolejne będą dobre to znaczy że ok 😅  wsadziłem kolejną nie wiem czy dobrze zrobiłem bo planuje jedną a drugą mi zbędna 😂

@wat666 zakazy o jakim metrażu mówimy ale na tym co mam weg 25% mocy a flo 50% i tak się boję że minimum 40 cm od lampy będę musiał trzymać a z wysokością bywa różnie 😁 to nie 2m box by sobie robić jak się podoba 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie będzie coś z tej większej ?😅 ona jaka dziwna sama się pocięła już , a liście normalnie  rosną 🧐a rośnie już nowa w piątek wylądowała w wodzie a dzisiaj już tak wygląda na dniach powinna wystawić rogi 🦖😄

 

IMG_5786.jpeg

IMG_5787.jpeg

IMG_5788.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  właśnie są normalne stożki wzrostu  liście też  normalne, zobaczę co wyjdzie z tej nowej  małej czy wgl wyjdzie a jak nie to zostawię to i zobaczymy co wyjdzie z tego 😅 tylko jak widać strasznie krótkie między węzła ma🧐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 15 Train wreck 

Dzien 1  nowej panny  trochę te pierwsze listki też jakieś nie halo ale widać już małe zielone listki 😁

Raczej wyrzucę  ta większa za jakiś  czas albo  coś wykombinuje, ona jakaś dziwna z wyglądu, tak jak by coś jej brakło podczas rozwoju 🧐

No nic nie spieszy mi się więc czekamy dalej 😎

IMG_5795.jpeg

IMG_5796.jpeg

IMG_5797.jpeg

IMG_5798.jpeg

IMG_5799.jpeg

IMG_5800.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed  jest to biobizz light mix teoretycznie ona powinna niedługo trafić już do większej doniczki już ale raczej tego nie zrobię co najwyżej podleje czymś co znajdę 😅 nic dobrego z niej nie będzie a druga szybko ją dogoni jak dobrze pójdzie 🧐🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mokro ma tą siewka, korzeń się dusi i słabo rozwija. Tą starszą bym zostawił. Będziesz z niej zadowolony, tworzy 'ukośne' międzywęzły. Jak jeszcze nie prowadziłeś takiej rośliny to mogę zdradzić że przy odpowiednim prowadzeniu zbuduje duże kolby. Do tego naturalny topping bez zahamowania wzrostu po treningu...coś wspaniałego. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik  ta mała była dopiero po podlaniu, a co do tej dużej jak wspominałem niby ok ale ona dziwna jest jakaś 😁😅 nie wiem czy zostawić jak mówicie ta duża i zaryzykować czy posadzić  tą nową potem do docelowej donicy 🙄 bo w sumie ta duża już się nadaje by ją przesadzić 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens no decyzja należy do Ciebie. Twój plan mi nic do niego. Ja nie lubię wyrzucać. Może daj jej szansę w jakiejś małej? Czyli 2 jednak by szły w grow. Ale jak chcesz 1 to nadal np przesadził bym do trochę większej, ale nie docelowej, tą porażoną, zobaczył jak drugiej idzie rozwój. Ale wiadomo, Twój ogródek Twoje grabki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...