Skocz do zawartości
Nowy

Czy to śmierdzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo,

Mam takie pytanie z ciekawości: Czy hodowla 1 automata (jakiegoś auto lowryder 2) mocno śmierdzi? mam pokój jakieś 5x7m.

Mam takie coś: https://botland.com.pl/pokrowce-obudowy-i-ramy/18671-pokrowiec-do-drukarki-3d-sredni-73-x-65-x-72-cm-5904422360863.html?cd=19822718347&ad=&kd=&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwtqmwBhBVEiwAL-WAYRZbFjl6vU0GaYZDZc9y3XPLo6hvHauxh-cXUGHg7yGpjcnbCSL75BoCYJ8QAvD_BwE

Myślicie że się nada na growbox? Będzie potrzebne jakieś filtrowanie czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nowy będziesz potrzebował filtr i wyciąg jeśli ma być bezzapachowo, ale i tak zawsze będzie coś czuć przy otwieraniu boxa. 

Myśle ze to co masz można by spokojnie jakoś przerobić... tylko nisko troche będzie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Nowy jebie konkretnie.

@Boczelli tylko się zastanawiam po co w pokrowcu folia odbijająca światło... 🤔 

Właściciel pewnie też się zastanawiam czemu  wszyscy kupują pokrowce a nikt jeszcze nie kupił drukarki xd

@moonka są tzw pc boxy to pod taką się nadaje, zielony chyba ma podobny schowek na buty a 200 gieta wyciąga.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...