Jump to content

Nowy

Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Nowy

  • Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Część Jak działa filtr węglowy? W sensie ma jakiś wiatraczek w środku i podłączam go do gniazdka czy potrzebuje jakiś zewnętrzny do wyciągnięcia powietrza z namiotu (w moim przypadku pokrowca na drukarkę 3d)? Polecacie mi jakiś tani? Da się zrobić samemu?
  2. @mateo Dzięki za info!
  3. Hejo Planuje hodowlę auto lowridera 2 w pokrowcu na drukarkę 3d. Mieszkam na 3 piętrze. Mógłby mi ktoś polecić jak tanio usunąć zapach żeby było w miarę "niewykrywalne"?
  4. Hejo, Mam takie pytanie z ciekawości: Czy hodowla 1 automata (jakiegoś auto lowryder 2) mocno śmierdzi? mam pokój jakieś 5x7m. Mam takie coś: https://botland.com.pl/pokrowce-obudowy-i-ramy/18671-pokrowiec-do-drukarki-3d-sredni-73-x-65-x-72-cm-5904422360863.html?cd=19822718347&ad=&kd=&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwtqmwBhBVEiwAL-WAYRZbFjl6vU0GaYZDZc9y3XPLo6hvHauxh-cXUGHg7yGpjcnbCSL75BoCYJ8QAvD_BwE Myślicie że się nada na growbox? Będzie potrzebne jakieś filtrowanie czy coś?
×
×
  • Create New...