Skocz do zawartości
cejerowski21

AUTO Gorilla Cookies, Northern Lights i Watermelon Zkittlez

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 8 Gorilla Cookies

dzien 7 Northern Lights 

dzien 0 Girl Scout Cookies, kiełkuje 

po 300ml 6,4pH z root juice i activ

IMG_0676.jpeg

IMG_0680.jpeg

IMG_0677.jpeg

IMG_0678.jpeg

GSC już widać że pestka się otwiera widać korzonek 

GSC, bo AK-47 nie puścił kiełka :classic_angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 9 GC

dzien 8 NL 

dzien 0 GSC

GSC ląduje w doniczce, nie szczędzę wody dostają każdą po 500ml ph6,4-6,5+ 4ml root juice +2activ 

bez zdjęć bo zgubiłem aparat w komórce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 12 GC

dzien 11 NL 

dzien 1 GSC

GSC wyszła z ziemi podwyższam lampę na docelową odległość

podlanie po 300ml trochę ukorzeniacza i activera dolistnie fishmix i activ

IMG_0694.jpeg

IMG_0695.jpeg

IMG_0696.jpeg

IMG_0691.jpeg

IMG_0688.jpeg

IMG_0686.jpeg

IMG_0689.jpeg

IMG_0685.jpeg

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@cejerowski21 Trochę wolno idą, ale bio-tabsy to lipa, jak dla mnie to uprawa dla tych, którzy nie potrafią uprawiać, czyli posiłkują się gotowcami, jakie są słabe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 13 Gorilla Cookies 

dzien 11 Norther Lights

dzien 2 Girl Scout Cookies 

dzisaj podlanie 1250ml/3 pH6,3 +4ml root juice +2ml activ+ kropla bloom

Gorilla Cookies 

IMG_0701.thumb.jpeg.9bad49c1b8c9aa46a3e1c0638d068f84.jpegIMG_0703.thumb.jpeg.c9fb107c6668287b785ae464384bc810.jpeg Norther Lights IMG_0704.thumb.jpeg.8312a049018f699bf33fbe5d416346a1.jpegIMG_0699.thumb.jpeg.a9dead2bf20b7827a95b7c88881b4ff3.jpeg

Girl Scout Cookies IMG_0705.thumb.jpeg.e6c0c858f4bc975bfb2c9b5953627ebb.jpegIMG_0700.thumb.jpeg.d090f608ffaf2d65871b888aba0d0616.jpeg

 

Wszystkie trzy zadowolone, niedługo doginanie GC a może i topping? Roślinka ma wigor chce rosnąć tylko ze w boxie są dwie kolejne

NL idzie jakoś wolno, kwestia genetyki? Jedyne nasionko które wylądowało w krążku torfowym (easy plug), i tak zostało zakopane w ziemi, leje wody tak jakby na ten krążek bo mam wrażenie jakby roślinka się rozwijała ale rosla bardzo powoli jakieś tipy w może uwagi z mila chęcią przyjmę wskazówki jak i krytykę :yummy:

GC wygląda na mutanta porównując poprzednie grow w 13dniu żwawy krzaczek 

Kupiłem siatkę do treningu scrog, tak żeby przed kwitnieniem ładnie rozłożyć szczyty, @Zielone krainy doradzisz coś mistrzu? Wiem że to uprawa bio ale daj żyć :passitleft:

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@cejerowski21  Jak na organikę to trzeba zawołać wielkiego grzechoczącego króla @Grzechoczący Grzechotnik i do tego bio-tapsa tego forum @Mr.Green, oni bawią się w temacie bio uprawy. W tym wypadku musisz przekroić pół mango i pół ananasa i dorzucić do tego połowę awokado, banany i trochę obierek po ziemniakach, dwie marchewki i jedna papryka zielona, potem się tylko czeka na wielkie plony, jak u zielonego grzechoczącego króla, gdzie na finiszu masz z całej bio uprawy od 10 g do 12 g tematu i cieszysz się z tego wyniku, bo jest naturalny, żadnej sztucznej chemii, a to jest najważniejsze. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@cejerowski21  Skorupki to też ważny element uprawny w bio , można też dla naturalnego zamaskowania zapachu powiesić skarpetki , jakie były naturalnie noszone na stopach przez miesiąc i przesiąknęły naturalnie tym zapachem  Takie skarpetki powieszone w namiocie odstraszają wścibskich ludzi i pozwalają na naturalne maskowanie zapachu roślin. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Dokładnie , wyspałem się i marudzę po królewsku w zielonym kolorze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

LST u Gorilla Cookies

IMG_0712.jpeg

IMG_0711.jpeg

GC ładnie się gnie giętka łodyga krzaczek ładny rośnie jak na drożdżach 

NL rośnie ale nie rośnie? Czego to kwestia? Warunki mają takie same przestawiłem ją na środek z myślą że będzie dostawać więcej światła i bedzie szybciej rosła rosnąć nie rosie co teraz? Podlane dzisaj po ok 700ml  z fishmix root juice i activ i trochę Nirvany NL i GC 

GSC dostała mniej wody ok 300-400 z czego każda z nich dostała większość wody w podstawke 

lampa docelowa wysokość 20/4

nawilżacz na ok80% oprysk pH6,5 250ml wody+0,25 fishmix+ 0,25activ

 

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...