Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Legalizacja marihuany w Niemczech

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dotarłem do informacji w których mowa o tym żeby cofnąć legalizacje. Ma to ponoć nastąpić w przyszłym roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę ale. ... tu jest wycinek z informacji i nie jest to wyrwane z kontekstu

Jego legalizacja może być również wkrótce nieaktualna. Jest mało prawdopodobne, aby przetrwała zmianę rządu po przyszłorocznych wyborach, którą zapowiadają sondaże. Thorsten Frei w imieniu chadeków powiedział niedawno, że partia CDU jest "fundamentalnie przeciwna" ustawie. Dodał, że jeśli chadecja dojdzie do władzy, wycofa ją."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak nie będzie ludzie będą się buntować i żaden rząd który jest u władzy a chce delegalizacji nie będzie miał poparcia u wyborców. Jeszcze nawet dobrze nie zalegalizowali bo cały czas są jakieś usprawnienia wprowadzane. Jeszcze kluby konopne dobrze nie ruszyly bo cały czas próbują je blokować i są cały czas przepychanki w rządzie. Myślę że ogólnie będzie to się rozwijać wystarczy że zobaczą w tym potencjał na robienie kasy i ruszy machina. Ludzie ogromną ilość kasy zainwestowali w sprzęt do uprawy. Ogólnie ciężko by im było się z tego wycofać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...