Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka o to widze nowa wersja jakaś bo mój jest jeszcze na kabel. Ale czy to jest takie fantastyczne to mam wątpliwości. Teraz sobie kupiłem Carson 60-120x zobaczymy co warty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Leniwiec szalu nie ma ale porownujac do takich przyczepianych do telefonu to jest bajka. Wystarczy zeby wyraznie zobaczyc trichomy 🙂

@WymiataczMega mam. Z tylu z lewej strony w rogu. Musialem edytowac posta 2x bo sam nie wiedzialem gdzie in stoi😂

@Lady Green pajak jak kazdy inny🙂 ostatnio ucze mojego syna nie zabijac pajakow i zakumplowal sie z podobnymi osobnikami🙃 gania muchy i krzyczy, ze pajaki je pozjadaja wiec maja wyleciec z domu🤣🤣 

Szybka recenzja osuszacza po pierwszej nocy uzytkowania. Wczoraj gdy go stawialem wilgotnosc w pomieszczeniu wynosila 71% po czym moja zona przyniosla pranie i momentalnie podskoczyla do 76%. Wczoraj pracowal okolo 4h po czym na noc wlaczylem go na tryb oczyszczania powietrza. Rano okazalo sie, ze bardziej wtedy oczyszcza niz osusza i zbil do 70%. Od 8 pracuje na osuszaniu i w pomoeszczeniu jest 64% wilgotnosci. Od wczoraj uzbieral sie pelny zbiornik wody czyli 16 litrow (+- litr bo wylewalem wode dwa razy). Licze, ze dzisiaj zejdzie do 60% i bedzie juz tylko lepiej. Dzieki temu w boxie mam poniek 60% wiec jest juz duzo lepiej🙂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba troche przegialem z tym filtrem. Mial sie zmiescic do boxa a teraz zastanawiam sie czy znajde na niego sensowne miejsce poza boxem🤣 dla porownania moj stary filtr😅

20240603_182329.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dojebalem... i jeszcze na stronie byl blad w opisie. Kolnierz mial miec 15cm a ma 20cm i trzeba znowu drukowac przejsciowke🙈 mysle, ze tym filtrem byl bym w stanie oczyscic powietrze  w calym domu a nie tylko w boxie🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja compost tea podana. Dostaly po litrze ale zwiekszylem ilosc herbatki o 5gramow na litr aby miala wieksza moc🙃 do wywaru dolalem okolo 40ml orgatrexu, ktorego ostatnio im nie zaluje. Tym razem postanowilem dobrze je karmic na flo i zobacze co z tego wyjdzie. Jak narazie wszystko wskazuje na to, ze bedzie moze to byc udane grow jednak o tym dowiemy sie za okoko 2 miesiace🙃

20240603_195442.jpg

20240603_195456.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjatkow wczesniej wrocilem z pracy, zagladam do boxa a tam... Czy to braki azotu??  Wczoraj jeszcze tego nie bylo a przynajmniej tak mi sie wydaje

20240605_145441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka wyglada na niedobor N. To zdjecie w świetle dziennym? One realnie sa az tak zolte?

Dawales im cos z siarka? Bo rozumiem ze P i K juz ładujesz. Bardziej bym obstawial ze jest zablokowana niz ma za malo, bo pisales chyba ze orgatrexu dostaja sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega naszla mnie mysl, ze moze byc to wlasnie PH wody, ktora jest w zbiorniku od blumat. Chyba jednak pozbede sie ich wczesniej niz myslalem i bede do konca podlewal z reki. Dzisiaj zamawiam jakis lepsiejszy miernik i moze na jutro bedzie

@Boczelli teraz pytanie w czy jest siarka😅 mialem sie na chwile polozyc ale widze, ze najpierw trzeba zrobic male zakupy😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega to tez moze byc dobry trop.

@moonka bo w swojej mieszance chyba nie uzywales bakterii ktore by ci regulowaly ph? 

Ja daje siarke w silicum flash na poczatku i później make ilosci sa również w soli ktora pryskam planty przed indukcja. Mialem dokupic silicum boost od atami ale chyba nie trzeba mi az tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli bakterie dodaje zawsze na poczatku do ziemi jednak tam duzo sie dzialo przez pierwsze tygodnie wiec...😅 kurcze szukam czegos z siarka i albo nie umiesz szukac albo nie umiem szukac🤣 nie wierze, ze nie ma niczego😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...