Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Wladimir napisał:

 

 

Najbardziej lubię growerów na allegro robiących zakupy xD może jak legal będzie, ale nie teraz...

 

@Boczelli 

@Wladimir

Aj tam ziomuś nie musisz zamawiać na swój adres, i ze swojego konta, a tak poza tym nie każdy żyje w pl, i nie wszędzie jest taki burdel z uprawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir akurat tych zasad sie trzymam jesli chodzi o blumat. Mialem problem z jednym wezykiem. Musialem cos ruszyc przy dolewaniu nawozow i zaczal swirowac. Ustawilem je jeszcze raz i jest ok. Jesli chodzi o zakupy w necie to wiekszosc fantow zamawiam na paczkowat na lewe konto z lewymi danymi mimo, ze to nie Polska. Troche bezpeczenstwa nie zaszkodzi nikomu🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Wladimir napisał:

 

 

Najbardziej lubię growerów na allegro robiących zakupy xD może jak legal będzie, ale nie teraz...

 

@Boczelli 

 

Bo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osuszacz juz zbiera wilgoc z powietrza🙂 pracuje od okolo 3h a w zbiorniku juz zdazylo zebrac sie sporo wody. Jestem ciekaw do jakiego stopnia bedzie w stanie osuszyc powietrze w pomieszczeniu a co za tym idzie o ile spadnie wilgotnosc w boxie. Na ta chwile jest ona w okolicy 65%. Co do roslin to powoli wychodza z niedoboru azotu (ze skrajnosci w skrajnosc) i jeszcze tylko dwie sztuki sa wyraznie jasniejsze a wrecz zolte. Jutro te dwie dostana jeszcze raz konska dawke orgatrexu a we wtorek kolejna herbatka dla wszystkich pan ale tym razem w wiekszym stezeniu. Zamiast 15gramow na litr dam 20gramow i bede zwiekszal z kazdym kolejnym podlaniem o 5gramow. Oznacza to kupno kolejnego opakowania oraz przy okazji bio bloombastic, ktore jak sie okazalo sie ostatnio ciezko dostepne🤨 

20240601_175605.jpg

20240601_175645.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers chcialem im skrocic cierpienie to mnie baba powstrzymala bo ma miekkie serce😂 teraz powinna latac na gore i starac sie je przywrocic do odpowiedniego stanu🤣 chciaz ostatnii zalapala zajawke na... trymowanie🙃 bedzie mi pomagala gdy to wszystko dojdzie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ile jeszcze uzadzen na wifi bede potrzebowal zeby prowadzic grow... 🙈🙈🙈 kamera, wyciag, swiatlo, termomert w malym boxie, osuszacz... 🤣

Screenshot_20240601_195851.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka YCC365 plus to kamerka tak? Dałbyś jakąś krótką recke? Bo myślałem sobie coś takiego sprawić przy wolnym pieniądzu, nic pilnego dla mnie na dziś, bardziej bajer dla rozrywki rzucić okiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adi_ejol kamera jak kamera. Szalu nie ma ale wystarczy zeby zdalnie zerknac co sie dzieje w boxie. Zamysl byl taki aby byla skierowana na termometr i widzial bym co jest grane ale w tym momencie wyciag mierzy temperature i wilgotnosc wiec kamera jest bo jest🙂 u mnie chodzi juz ze 4 lata bo poczatkowo byla w garazu skierowana na rowery gdyz posiadalem ich spora kolekcje za juz grube pieniadze🙃 po czasie zepsulo sie obracanie i czasami swirowalo. Okleilem kamere tasma zeby nie miala opcji ruchu i dziala tak od okolo pol roku

Jak by ktos zastanawial sie jaka lupe kupic to polecam mini "mikroskop" od majfrenda. Laczy sie z telefonem przez wifi😎😂

2024-06-01-231819.png

2024-06-01-212238.png

20240601_212331.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka omg... wygląda paskudnie...  jeszcze ten jego pancerzyk błyszczący....  036.gif

Może i ma więcej oczu, nie bede sie już przyglądać... 🙄

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...