Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green sa sa ale rosna wiec nie na co dramatyzowac😁@WymiataczMega bedzie ale chyba o to chodzi. Mialem juz ich nie przycinac ale dzisiaj musze to zrobic a w piatek leca juz 12/12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green caly czas chodzi po glowie to "masakryczne mielenie"😂 no tak uprawiam i takiego mniej wiecej takiego schematu bede sie trzymal przy kazdym grow nie liczas automatow🙂 podoba mi sie co wyprawia z roslinami @mateo i troszke ide jego sladami chociaz zanim zobaczylem pierwszy raz jego grow to juz mialem ulozony w glowie jakis plan. Ft Mateo tylko mi pomogly bo nie musialem bladzic we mgle a moglem sie posilkowac jego grow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka tylko że teraz to ile 3 grow to nie wiem czy wszystko jest godne naśladowania😅😅😅 jeszcze się ucze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka spoko luzik 😛 wiadomo że każdy leci swoje świry.. 😛

Ja z tych co się nie znęca nad pannami 😄

No mielenie mielenie.. 😛 zastanawiam się co ma na celu tak na prawdę takie ostre traktowanie rośliny 😛

Czy są jakieś uzasadnienia takich zabiegów czy tu chodzi po prostu o typowa dominację 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green generalnie to nie robie im nic strasznego😅 topping + lst i przy tym usuwanie lisci wiec raczej takie standardowe maltretowanie. U mnie na celu ma to wyprowadzenie obranej wczesniej ilosci "glownych" szczytow a wycinanie lisci odslania caly ten burdel. Dwa dni i nie ma sladu po fryzjerze😅 przed chwila znowu je ostro wycialem. Polecialy prawie wszystkie wiatraki, zarowno duze jak i male. Jeden dzien odpoczynku i w piatek przelaczam swiatlo. Z reszta co ja Ci bede tlumaczyl... 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie u barbera i po podlaniu. Po litrze czystej wody na doniczke. Zegar przestawiony i od piatku 12/12. Najlepszy etap uprawy juz za mna. Teraz jedynie drobne poprawki w miedzy czasie i czekamy na topy😂

20240508_213555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie juz walczyc z podlewaniem. Brak czasu daje o sobie znac wiec w koncu zamowilem zestaw blumat. Podlacze je pod beczke z woda i beda zasilane grawitacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Drugi dzien od przelaczenia swiatla. W dalszym ciagu karmie je czysta woda jednak widac, ze sa nabite azotem w roznym stopniu. Ogolnie jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej jesli nic nie spier...le😂 

20240511_160035.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche prac przy niedzieli. Zabieram sie powoli za blumat. Mam zestaw na 12 doniczek i zbiornik 70litrow🙃 wlasnie zamontowalem w nim mocowanie na wezyk, wezyk moczy sie w goracej wodzie aby byl bardziej gietki a za chwile wrzycam "czujniki" do wody zeby sue namoczyly. Zapewne odpale go dopiero wieczorem bo teraz juz nie zdarze ze wszystkim

20240512_150225.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podlaczone, troche zalane odstana woda ale ustawie je dopiero wieczorem. Musze znalezc jakas mala szafeczke, na ktorej moge postawic zbiornik. Narazie stoi bo stoi

20240512_155953.jpg

20240512_160008.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no wlasnie na filmie od producenta bylo podane aby wlozyc go do cieplej wody to nie bedzie swiniety jak sprezyna. Tak moj ale ja w sumie wcale nim nie jezdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no tak chodzilo o podgrzewanie przy nakladaniu na zlaczki, nie doczytalem 😅

To jest z wspomaganiem elekt? Pytam bo czaje sie na taki. Praktyczne to wgl jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tak jest on elekryczny jak wssystkie moje rowery🙂 zrobilem sie zbyt wygodny i leniwy😂 jest praktyczny gdy masz male dziecko. Laduje syna, cale wyposazenie na wyprawe i jedziemy na pol dnia na wycieczke. Raz nawet spal w pudle podczas jazdy bo jest tam na tyle miejsca. Jednak teraz kupil bym z pojedynczym kolem z przodu przed buda. Moj ma dwa i dziwnie sie tym jedzie. Czesto mam wrazenie, ze sie wywale na bok bo gdy droga jest pochylona do kraweznika do rower tez jedzie tak pochylony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Roslinki powoli wykazuja oznaki przejscia w kwitnienie🙂 na niektorych zaczynaja sie pojawiac pierwsze "wloski". Wczorajszy problem z woda w boxie na 100% nie byl spowodowany blumat. Dzisiaj suchutko wiec musialo sie ulac z podstawki. Odnosnie blumat to zaczal juz dzialac. Woda powoli sobie kapie i zobacze jak to bedzie roslo🙂 wlalem do baniaka okolo 40litrow wody. Do konca nastepnego tygodnia powinno wystarczyc😂

Zapomnialem dodac, ze bardzo cieszy rowny wzrost roslin pomimo roznych odmian. Wiem, ze wszystko moze zmienic sie na flo ale jesli dobrze to rozegram to powinno tak zostac do konca🙂

20240513_182248.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli jak to u Ciebie wyglada z tym blumat? Nie wiem czy dobrze to wyregulowalem bo kapie tak jak widac.  Zaczynam sie zastanawiac czy od kazdego "czujnika" nie puscic po dwa wezyki, z ktorych kapie woda. Takie punktowe nawadnianie jakos srednio mi sie podoba a mam chyba wystarczajaca ilosc trojnikow na male wezyki bo dokupilem kilka akcesoriow, ktorych nie bylo w zestawie

20240514_182159.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...