Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

@Adi_ejol nie wiem kto ma najlepszy ale wiem komu nie podobal sie kolor w jakim ma skuter😂 jeszcze nie mialem dwokolowca, ktorego bym nie przemalowal po swojemu🤣🤣

20240605_185418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blumat out. Rosliny na chwile wyjete z boxa po czym 3 szt dostaly oprysk. Serce mi pekalo gdy widzialem mokre topy ale lepiej tak niz patrzec jak bledna w oczach. Smrod po ich wyjeciu byl nie do zniesienia. Stare skarpety + blizej nieznany zapach nie byly przyjemnym doswiadczeniem😂 ogolnie szronu na nich od groma i gdyby nie ich kolory bylo by bajecznie. Teraz pytanie kiedy bezpiecznie mozna by ie troche przyciac. Niektore sa tak zarosniete, ze szok a w szczegolnosci lemon🙈🙈

20240605_205316.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega okolo 15 maja pojawily sie pierwsze oznaki kwitnienia czyli kwitna okolo 3 tygodnie. Nie wiem czy jest to dobry moment na fryzjera i za kazdym razem mam ten sam problem na flo. Ma wegu strzyge jak powalony a na flo mam duze obawy😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli wszedzie tylko o opryskach wiec poszedl oprysk. Na noc dodalem jeden mocniejszy mieszak zeby wydmuchalo z topow i po pracy zobacze co tam sie dzieje i moze przy okazji je podetne jak bede mial czas

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Generalnie nic sie nie zmienilo🙃 jako, ze nic sie nie zmienilo to dwie zolte dostaly soli do ziemi. Nastepne podlanie wleci duza dawka mikoryzy gdyz ona przyczynia sie do lepszego wchalania siarki z gleby (info z netu) oraz duza dawka pk gdyz topy rosna z dnia na dzien i trzeba je tuczyc😂

20240606_175524.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...