Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, tak  btw  jeden mnie nazwał pedałem za to w DMach XD (chyba nie spodobał mu się kolor)   😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wilq a to nie prawda ?? kto nosi rozowe skarpety spodenki i bluze ?majtki tez masz rozowe ?  , mordo u mnie na osiedlu by cie zajebali łapiesz ?? chyba , ze wracasz z love parade i zapomniales sie przebrac ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jednak wyjechać poza swoje osiedle żeby zobaczyć, że ludzie ubierają się różnorodnie a kolor nie świadczy o orientacji, ale co ja ci tam będę tłumaczył 🙂 pojeździsz trochę po świecie poznasz życie to zobaczysz 😄 z fartem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wilq hehehehe czekaj czekaj czyli jestes wciaz na love parade w NL ? dobrze mysle ? jak cie bracia z Turcji czy Marokka zobacza i to tobie przyda sie fart nie mi 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo cię odkleiło ziomek, tak jak ci pisałem w DM nie pal tyle, powodzenia Ci życzę mimo wszystko 👍 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wilq zawsze prawda boli ale co zrobisz  , to raczej ty sie zastanow czy palenie ci sluzy? bo jak patrze na ta sweet foteczke i te nozki to raczej tobie trzeba zyczyc farta w zyciu i oddam ci swojego farta bo go potrzebujesz !!! 😄 powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem problem z takimi skarpetkami. Sam mam kilka podobnych Happy socks i zawsze sie smieje, ze poprawiaja mi humor w tym ponurym jak ... kraju😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ja sie tylko zapytalem jak dlugo pedaluje ? czemu uwazasz ,ze sie przypierdalam ? a moze przypomnij konkretnie o co byly spiny ?? a potem nazywaj to przypierdalaniem sie lub wyzywaniem jak w dupie byles i gowno widziales tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 i taka kurwa gadka jest za kazdym razem 🙂 

@WymiataczMega moze to dla ciebie smieszne , ze ksiadz gwalci dzieci , to tylko swiadczy o twoim iq i jaki pusty jestes  , ale jak bys mial choc troche wiecej oleju nie byl bys tam gdzie jestes 😉 

@WymiataczMega aaa i nie wchodzil bys w dupe kazdemu ,ze dobrze ida beda zbiory eheheheh nic wiecej napisac nie umiesz ?? czy tylko pismo obrazkowe jak widac ...? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...