Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega Też tak myślę tylko. Kosztują 😉 szukam dobrej okazji 

A znacie może moc tego osuszacza kupił bym dwa . 

Screenshot_2024-03-20-10-28-47-297.jpg

Nie mogę nic ciekawego taniego znaleźć i tak codziennie będę tam zaglądał. Co myślicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@tomarax70 daj spokoj z takimi gownami to nic ci nie da pieniadze wyrzucone w bloto, wiem bo sam takie mialem w boxie. 

Osuszczacz bedziesz potrzebowal dopiero na kwitnieniu, bo na wegu taka wilgotnosc jest jak najbardziej ok. 

Lepiej kupic raz a porzadnie, ja od siebie polecam z firmy Trotec seria TTK 

BTW. Najpierw powinienes pomyslec o dobrej wentylacji, bo moze sie okazac ze wgl nie bedziesz potrzebowal osuszacza.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Dzięki. Troszkę w gorącej wodzie jestem Kompany dziś ogarnę kilka spraw w box-ie zdjęcia wrzucę i będzie wiadomo. 👊✌️🤞

I tak zrobię. Narazie w box-ie będzie tylko weg ... Więc nie ma co się spieszyć... Wentylatory powinny to ogarnąć... Racjia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomarax70 ja mam taki i używam go do suszenia już ściętego tematu +do tego 2 mieszające i 1 wyciągając. Suszenie trwa mi ok 11-15 dni więc jest idealnie jeśli chodzi o czas schnięcia (bez pośpiechu). Do osuszania na zaawansowanym flo odpada bo nie jest to efektywne. 

Na zwierzynę to hukinol sobie ogarnij, do tego rękawiczki gumowe (uważaj bo jak dotkniesz tego syfu to będziesz jebał niemiłosiernie i nie umyjesz tego mydłem - tylko mięta Ci ratuje i zapamiętaj to sobie na zawsze 😃wiem bo sam się przekonałem (w domu tak jebało że szok)). I oczywiście snackol sobie zamów (przynajmniej ja go stosuję osobiście) dla mnie na sezon wychodzi ok 4-5kg ale to w zależności od spota i jak dużo sypiesz - ja nie żałuję żeby później nie żałować. Na pleche to raczej biobizz Leaf coat, jeśli chodzi o coś bio. Jak masz fotopulapke to spoko. Ja mam i kilka razy się zdziwiłem jakie zwierzyny były (czy nawet sąsiedzi 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki Fajnie bardzo cenę wskazówki. Podziękował . O fotopulapce nie myślałem...  Ale pomyśle, narazie muszę spota na sez znaleźć ale mam jeszcze miesiąc . A automaty raczej wszystko pod szklarnię.

Wczorajszy dzień był bardzo długi i kupiłem tylko 100l ziemi nic nie ruszyło. Ale dziś postaram się skręcić go do kupy i w sobotę na wieczór odpalam .

@mirecki @Boczelli @WymiataczMega Wsadzić wpierw sezonówki w kubeczki czy odrazu w 3l doniczki?

Edytowane przez tomarax70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomarax70 każdy ma swoją technikę. Ja startuje też w kubeczkach i po 2 tygodniach na docelowego spota. Ty startujesz w boxie więc też inaczej ale u Ciebie najlepiej będzie tak jak pisze @WymiataczMega

Szykuj spota już. Ja gdzieś za 1,5 do 2 tygodni idę przekopać już z dolomitem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Poszło na watę 😉 po 18 h .

Dorzuciłem styropian. 💪 Czekamy do wieczora 🤞 Jutro po pracy przygotuje doniczki , ziemię suszę bo kupiłem mokra jak gnuj i do kupie trochę suchszej.

IMG_20240324_060303.jpg

IMG_20240324_060321.jpg

IMG_20240324_105222.jpg

IMG_20240324_105226.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Panie zwolniły jedna lekko pękła ,ale siedzi dalej w środku 

IMG_20240327_042236.jpg

Co może im przeszkadzać? Wody mają temperatura około 24°C W box-ie w granicach 21°C 60% wilgotności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...