Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko z braku laku wrzuciłem resztę(6+6) jaką miałem i coś będzie trzeba domówić (po śniadaniu lecą na wacik)✌️💪

Wieczorem wrzucę fotki Pań 

IMG_20240413_110310.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Liczba docelowa będzie się zmieniać . Ale na razie wszystkie jakie miałem już w ziemi albo na wacie . A o zamawianych będziecie informowani ✌️💪😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Tak to teraz wygląda 

6 reg 

4 sez 

8 🦍 

I na wacie kolejne 12 szt 

IMG_20240414_123808.jpg

Tutaj już przygotowane 

IMG_20240414_123914.jpg

A tutaj 🦍 🦍 🦍 🦍 🦍 🦍 🦍 🦍 

IMG_20240414_123828.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko nasiona poszły do ziemi czekamy na rezultaty. Panie dziś zostały pod Lanę wodą ,ale coś żółkną listki a na jednym brązowieją jak by jakaś choroba . Poczekam do jutro niech się porządnie napiją i jutro ogarnę fotki i wrzucę wam 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie ogólnie roślinki przesususzyłem . Oby nie . Temperatura 21°C wilgotność 70% 

Dzisiaj je intensywnie podlałem po 100ml zobaczymy jutro co tam się będzie dziać 

Edytowane przez tomarax70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega mialem podobna plesn gdy nie zainstalowalem mieszaka i powietrze stalo. Najgorsze jest to, ze plesn siegala gleboko w korzenie i musialem zmieniac cala ziemie na nowa. Pisalem juz wczesnie koledze, ze przelewa rosliny ale... 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@moonka Panie tak się prezentują i jedyny z chorobą . Wiatraki komputerowe padły baterię zbyt krótko podołały. Coś wsadzę nowego na dniach 😉

IMG_20240418_050035.jpg

IMG_20240418_050058.jpg

IMG_20240418_050122.jpg

IMG_20240418_050140.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę z podlewaniem to u Ciebie dosłownie temat rzeka 😉 zwracam Ci uwagę na to samo co ziomuś @moonka Robisz to w piwnicy i to widać starej ( jakbym widział normalnie stare niemieckie piwnice 😀) tam nie trzeba podlewać żeby to rosło. Taka wilgotność. Jeśli nie ma wymiany powietrza to jest pleśń. Mieszaki i to dużo to minimum,na wczoraj. Najlepiej jakbyś wietrzył lub miał otwarte okienko gdzieś w pobliżu boxa. Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...