Skocz do zawartości
moonka

Sezon 2024 uznaje za rozpoczety😁 4x sensi skunk (nasiona z mojego pierwszego krzaka)

Rekomendowane odpowiedzi

@Kumpel ten sensi skunk nie robi szalu. 2 lata temu mialem 3 roslinki, rok temu chyba 2 ale juz z pestek z poprzedniego sezonu i teraz jedna dla funu. Za to master kush to fajny temacik🙂Dostal u mnie ksywe "rudy" bo ma tyle brazowych pistilow gdy juz dojdzie😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka dobrze wiedzieć 😀 też dla fanu postawiłem na ogrodzie, pachnie ładnie zobaczymy za parę tygodni co z tego będzie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wspomniec cos o sensi skunk... jesli ona dojdzie to bede musial kogos zatrudnic do trymowania😂 zaczyna sypac szronem oraz tworza sie fajne szyszki. Wyjada sie skubana z dnia na dzien ale jest co karmic. Dzisiaj dostala 4 litry wody + 18ml bloom od bac. Przy nastepnych podlaniach zapodam jej podobna dawke i zobacze jak bedzie sie zachowywac. Najgorsze jest to, ze te 4 litry starcza jej na dwa dni i nie wyrobie z bac😅😂

20240809_153153.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac teraz na rosline wpadlem na pewien szatanski pomysl😂 w nastepnym roku wybiore jakas fajna peste, poprowadze ja dokladnie tak samo czyli start w marcu w szklarni gdzie spedzi caly weg. W tym czasie przejdzie topping ze 4 czy nawet 5 razy po czym w lipcu wyleci na zewnatrz i porozciagam ja na customowej siatce cos na wzor scrog😁😁 dobrze prowadzona, odpowiednio karmiona (sensi byla karmiona przy okazji. W 90% leciala sama woda) i zabezpieczona przed szkodnikami powinna dac z kg suchego tematu🙂 zobacze jak sensi poradzi sobie na poznym flo ale jestem dobrej mysli i licze na dobry a moze i bardzo dobry wynik🙂 zaraz robie cana cure na oprysk, dopoki topy nie sa jakies bardzo duze. Mysle, ze na tym etapie moge sobie jeszcze na to pozwolic bo w sumie cana cure to zadne chemia czy syf🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Maluchy w komplecie🙂 srodkowy Critical idzie jak zly. Na ten moment siega juz do polowy uda a mialy byc malutkie kompaktowe roslinki😅

20240815_213405.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to sie tu chowa🙃 juz nawet ja sie pogubilem i nie wiem co wsadzilem bezposrednio w glebe🤣🤣 napewno zrobilem to doswiadczalnie bo wiele z tego nie bedzie ale co to za odmiana... 🤷‍♂️🤣

20240816_170745.jpg

20240816_170754.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden wieczorny wpis. Moj zachwyt nad iloscia potencjalnego tematu jaki moze wyjsc z tej rosliny jest ogromny😁 jebaniutka ma chyba ze 300 szyszek wielkosci zapalniczki lub wieksze a to dopiero poczatek flo😅 oby pogoda dopisala i obym w koncu zaspokoil ja jesli chodzi o nawozy i byc moze zakonczy sie to sukcesem😂

20240816_202549.jpg

20240816_202603.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mooshrom to jest hydra🤣 jak nie wykorzystam tego miejsca miedzy szklarnia a szopa (a mam taki plan) to w nastepnym roku pokaze wszystkim jakiego mozna wyhodowac giganta😁😁 w tym roku zjebalem bo za dlugo trzymalem go w szklarni zamiast wystawic wczesniej na zewnatrz i lepiej ogarnac sznurki aby rozlozyc roslone na plasko. Czlowiek uczy sie na bledach a jestem pojetnym uczniem🤣

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka to jest kałamarnica 😂 ja też chcę na następnej uprawie posadzić sezony i stworzyć prawdziwego potwora 🤩 będzie długi czas na wegu 😅 growbox ma 2m myślę że miejsca starczy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom moj syn mowi, ze to male drzewko i tego sie trzymam😂 ja mam ja od poczatku marca. Chwile stala w boxie, nastepnie caly weg w szklarni a na flo wyladowala na zewnatrz zeby zminimalizowac ryzyko plesni. Jest tak duza i tak zarloczna, ze nie nadarzam zaspokajac jej zapotrzebowania na skladniki mineralne i wyglada jak wyglada😅😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sytuacja na polu walki wyglada jak na zdjeciu🙃 najmlodsza strawberry goni duzo starsze critical a przynajmniej ta mniejsza. Za to wiekszy critical siega mi juz do krocza i rosnie nadal... Jakis tydzien temu wypuscily pierwsze wloski ale od tego czasu brak wiekszy zmian jesli chodzi o przejscie na flo🙃

20240821_170850.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji aby z tego krzaka wyszlo cos sensownego. Wyjada sie szybciej niz ja jestem w stanie do nawozic. Wszystko przez pogode. Deszcz zaleje doniczke i musze poczekac az przeschnie aby podac nawozy a wtedy... znowu pada. Obrywam codziennie po kilkadziesiat uschnietych lisci zeby zminimalizowac ryzyko plechy ale czy jest to warte zachodu...🤷‍♂️

20240831_071608.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka dlatego na outa stosuje się nawozy rolnicze przemysłowe typu azofoska, polifoska itd lub organicznie obornik czy jakies komposty bo nawozow do "in" szkoda lać. 

Nie ma co wymagać ze roslina z outa będzie jak ta spod lampy. Moim zdaniem topy z outdooru są idealne na przetwory: olejki, hasz, resin czy maslo i potrawy

@moonka a tip na przyszłość. Przy takich dużych roślinach lepiej wywalić dno w donicy albo powiększyć dziury i postawic ja bezpośrednio na glebie zeby sobie ciagnela wode i pierwiastki z gleby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda tego mutanta 😔 a tak trzymałem kciuki . No pogody nie jesteś w stanie przewidzieć i to jest duży minus outdoor. W tą glebę musiałbyś chyba tego z 5L podlać 😅 tak czy siak daj jej szansę zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli nigdy nie mialem takiego problemu na oucie ale nie mialem tez tak poteznych roslin. Zawsze mineralne z plagron wystarczaly w zupelnosci bo na nich lecialem wszystkie outy.

@Mooshrom zostawie ja i ile bede w stanie type bede ja nawozil. Akurat pk od bac mam zajebiscie duza flaszke wiec nie szkoda mi go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli nie dawalo mi to spokoju i przypomnialem sobie o czym takim. Mialem kiedys saszetke na wega i bylo ok. Moze gdyby na poczatku flo dodac to do wierzchniej warstwy ziemi... 🙃 uwalania sie to przez 8 tygodni wiec mialo by chyba racje bytu

Screenshot_20240831_155350_Chrome.jpg

A teraz cos przyjemniejszego dla oka🙂 wszystkie 3 sztuki powoli zaczely flo. Zamowie chyba ten biobloom i na nich zobacze jego dzialanie🙂

20240831_154742_compress98.jpg

20240831_155652_compress98.jpg

20240831_155701_compress85.jpg

 

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka no zaczyna się pokazywać coraz więcej tych fajnych nawozow w prochu. Wszystko ze stanow wędruje bo tam od dawna na tym robia organike. Może będzie trzeba się przerzucić z biotabsa na coś innego 🤔

Ja np. Ostatnio cos takiego znalazłem, sklad wydaje się być całkiem spoko i ogólnie dobra opcja do automatow.

Screenshot_20240831_182607_Chrome.jpg

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...