Skocz do zawartości
moonka

Sezon 2024 uznaje za rozpoczety😁 4x sensi skunk (nasiona z mojego pierwszego krzaka)

Rekomendowane odpowiedzi

@Mooshrom jest jeszcze opcja, ze pozbede sie ich w inny sposob. Musze kupic kamienie zeby wysypac kolo szkarni. Bede tu stawil szopke na rowery... Planuje kupic 400kg kamienia i wysypac go rowniez w szklarni. Moze wtedy pomysle nad jakis sposobem pozbyc sie tego dziadowstwa. Miedziane scianki cos ala listwy przypodlogowe zalatwily by sprawe. Zablokowaly by dojscie z zewnatrz na dobre ale skad wiac tyle miedzianej blachy i nie zbankrutowac😂

20240512_095712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! 
€4,44  66%OFF | 3/6M siatka miedziana dziana filtr tkany siatka podsufitka szczur gryzoń ślimak siatka ochronna roślina ogrodowa sieć ekranująca
https://a.aliexpress.com/_EG59sTD

Może takie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo mialem to ze 2 lata temu. Posadzilem 3 automaty w ogrodku zabezpieczone ta siatka i granulkami. Po pierwszej nocy zostaly tylko kikuty wystajace z ziemi 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiesci z krypty ciag dalszy😂 w szklarni robi sie kur...sko goraco mimo otwartych okien i drzwi.  Zamontowalem wiec juz jeden wentyl wtlaczajacy chlodne powietrze a wylot zrobie na dniach. Roslinki jakos tam rosna ale nie przykladam do nich wiekszej uwagi. Dwa dziwolagi wystrzelily do gory a jeden zatrzymal sie w rozwoju wiec on na bank idzie do kontenera. Uposledzony orion rosnie jak za kare ale byl taki od poczatku wiec co bedzie to bedzie. Pineapple smierdzi tak, ze czuc ja na calym podworku ale nic nie spuchla. Znalazlem w niej wczoraj dwie pestki gdy sprawdzalem co i ile zjadly slimaki😂 takie oto zycie "Holenderskiego" farmera👨‍🌾😂

20240519_114845_compress68.jpg

20240519_114852_compress38.jpg

20240519_114856_compress78.jpg

20240519_114910_compress21.jpg

20240519_114902_compress1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę śledził. Też posiadam szklarnie ale moich roślinek jeszcze tam nie dawałem. Na dworze trzeba cały czas kontrolować czy coś nie zjada rośliny. Teraz mam pomidorki i ostre papryki które zostały zaatakowane przez robale.

IMG_20240501_092742.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniejsza sensi wyleciala z gry. Wyrwalem ja z korzeniami i od razu poszla w zielony kontener. Na jej miejsce wpadaja dwa nasionka critical. Mam ich od groma bo dostalem w gratisie + zamowione wiec na outa beda jak znalazl. W niedziele zaczalem ich moczenie a dzisiaj trafily do malutkich doniczek. Narazie postoja w boxie a za kilka dni wystawie je na dwor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wizyta w szklarni i foto. Lewa roslinka siega mi juz prawie do pasa. Zasluga braku slonca...😐 nie specjalnie przejmuje sie nawozami w ich przypadku ale ostatnio dostaly troche compost tea. Zostalo mi z podlewania boxa wiec wlalem tutaj. Na prawej mniejszej znalazlem dzisiaj jedno jeszcze nie otwarty woreczek z pylkiem. Spodziewalem sie tego bo te nasiona byly wielka niewiadoma. A wiec wylatuje gdzies na zewnatrz zeby nie pylic w szklarni. Orion rosnie w zatrwazajacym tempie🤣🤣 dodatkowo jest popalony bo robilem w szklarni oprysk na robactwo🙈

20240530_194552.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam powoli rosnie🙂 skunk siega mi juz do piersi i w weekend bede musial go jakos okielznac. Orion jak byl lichy tak nadal jest a zaczal juz kwitnac😅 moze bedzie z niego z 10gramow. Sensi bardzo smutna gdyz dzisiaj ostro przygrzalo w szklarni a miala prawie sucha ziemie. Wieczorem bede podlewal boxy to i tutaj cos wleci. Zapewne potraktuje sie bac na kwitnienie aby dostaly troche pk. Jakos szczegolnie o nie nie dbam i zazwyczaj dostaja sama wode lub to co zostanie mi po podlaniu boxa🙃 na dniach dolacza do nich dwa kolejne sezony ale juz sam nie pamietam co to jest😂 rosnie sobie zapomniane w boxie i zapomnialem co ja wlasciwie posadzilem🙈🙈

20240617_185639.jpg

20240617_185644.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewany wolny dzien trzeba jakos spozytkowac🙂 postanowilem wiec przesadzic chwasta i postawic go w docelowym miejscu. Na 99% jest to critical ale pewnosci nie mam. Stal dlugo w boxie zapomniany przeze mnie, wyjadl wszystko z ziemi i nie wyglada najlepiej. Jest jeszcze jeden ale nim zajme sie za chwile🙃

20240620_111349.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i drugi Critical. Troche podrosnal i zrobie im jakis topping zeby nie rzucaly sie za bardzo w oczy😂

20240620_170929.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...