Skocz do zawartości
moonka

Sezon 2024 uznaje za rozpoczety😁 4x sensi skunk (nasiona z mojego pierwszego krzaka)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Boczelli mam ich kilka i akurat ta modelka do zdjec nie ma dziur😂 wkretarka juz w szklarni i musze podziurawic kilkanascie doniczek dla lepszego drenazu. Zazwyczaj robie z dna sito tak jak na zdjeciu

20240407_103644.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zakladal oddzielnej fr dla kazdej odmiany jaka bede sadzil w szklarni a wszystko bede meldowal tutaj😂 do gry wkracza pesta, ktora znalazlem w paleniu czyli purple bud. Mialem ja jeszcze suszyc ale w sumie tyle sie nalezala w topie, ze na bank wyschla. Wlasnie wrzucilem ja do kieliszka z woda a jutro na wacika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 dni po utracie szczytow urosly +- 2cm i zaczynaja sie krztaltowac eleganckie nowe szczyty. Dzisiaj dostaly swoja dawke witaminek i wspomagaczy. Nastepne podlanie pewnie za okolo tydzien bo w szklarni ziemia wysycha bardzo powoli 

20240408_150737.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka legenda głosi że jak zrobisz topping pod węzłem będziesz miał tyle materiału że się tego nie da ogarnąć 🫣🫣😅🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sroda dzien... a czy to wazne ktory skoro jeszcze przed nimi dluuuuga droga🙂 

20240410_172902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje doktora od kwiatkow i jakiejs diagnozy😂 pojawily sie pojedyncze plamki na lisciach. Co to moze byc?

20240411_181315.jpg

20240411_181311.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plamki nie postepuja. Spryskane bumbum i olejkiem neem. Roslinki po toppingu maja sie bardzo dobrze. Nowe szczyty ida zadowalajaco szybko biorac pod uwage pogode, ktora nie jest najlepsza 

20240413_075845.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie szarpanie szczytow za nimi. Zostawilem narazie jedna najmniejsza bo musi troszke podrosnac. Sa smutne bo jest dosyc chlodno a dodatkowo musze je jutro podlac jakims wywarem😂

20240419_205418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklarniowych opowiesci ciag dalszy. Jedna z roslin okazala sie miec jajca wiec wyleciala bez zbednego przedluzania. Spodziewalem sie tego wiec dobrze, ze tak szybko wyszko szydlo z wora😂 trzy pozostale wydaja sie byc ok ttm bardziej, ze sa wieksze i troche bardziej rozbudowane wiec latwiej na nich cos zobaczyc. Na domiar zlego szklarnia zaczyna pokazywac pazury. Ziemiorki sa juz standardem, dzisiaj pojawily sie mszyce a slimaki zamieszkaly tam na dobre🤣🙈🙈 musze zrobic w necie male zakupy. Jakies nicienie, troche biedronek i dobra trutke na slimaki aby pozbyc sie moich malych gosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...