Skocz do zawartości
moonka

Sezon 2024 uznaje za rozpoczety😁 4x sensi skunk (nasiona z mojego pierwszego krzaka)

Rekomendowane odpowiedzi

Moja miesieczna outdorowa roslinka tak nabrala tempa, ze musialem ja przyciac aby nie przerosla hydry😂 przed cieciem miala okolo 60cm i mysle, ze spokojnie podrosla by drugie tyle😅 nic z niej nie bedzie ale trzymam ja bo przyciaga ona wszelkie robactwo i nie siada oni na reszcie roslin🤣 generalnie nawet jej nie ruszam bo pod liscmi jest cala w roznego rodzaju robaczkach i muszkach🤣

20240902_185638.jpg

20240902_185643.jpg

I taka sytuacja... Pierwszy raz spotykam sie z czym takim i nie jest to plesn. Topki usychaja na krzaku i po zerwaniu krusza sie w rekach🤔 Jakos nie specjalnie sie tym przejmuje bo ten chwast wyglada conajmniej dziwnie ale zastanawia mnie co to jest

20240902_192440.jpg

20240902_192453.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema sory ze do cb się przypnę, będzie coś z tego 85dzien, teraz bio humus wcześniej skóry banan , jajka skorupy i ziemia najlepszej jakości ale jakoś mało kwiat rośnie, porada jakąś?

20240902_201051.jpg

20240902_171426.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie dziac magia i zarazem najciezszy okres przed nimi. Pogoda jaka jest taka jest i raczej ciezko bedzie ustrzec sie przed plecha ale... moze sie uda🙂 Teraz doskonale widac jaka roznice robi wielkosc doniczki. Najwieksza lewa roslina oraz srodkowa to ta sama odmiana sadzone tego samego dnia. Prawa posadzona okolo 1.5 miesiaca pozniej a wzrostem dogania ta najwieksza🙂 Nie pytajcie czemu srodkowa jest taka jasna bo nie mam pojecia🤷‍♂️Dostala tabsa tak jak reszta i nie nabrala koloru🤔 rosnie wiec nie szczegolnie sie tym przejmuje (z reszta jak wieloma rzeczami w trakcie upraw🤣)

20240904_194132.jpg

20240904_194140.jpg

20240904_194625_compress26.jpg

@radlaw87 nie pomoge bo nie bawie sie w skorki, skorupki czy inne cuda🙂 zaloz osobny post z pytaniem a byc moze ktos Ci cos doradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mooshrom dopoki temperatura nie spadnie w nocy ponizej 10stopni to bedzie ok. Najblizszy miesiac nie powinien przyspozyc problemow. Jaja zaczna sie pozniej😅 Nie mam na nie kompletnie cisnienia. Rosna to rosna i jak cos z nich bedzie to spoko. A jak nie to nic sie nie stanie i plakac przeciez nie bede🙃

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydra scieta... zaczely pojawiac sie malutkie ogniska plechy wiec nie ma na co dluzej czekac. Nie jest ona w pelni dojrzala bo jak miala by byc ale wysusze to co jest zobacze co zostanie. Generalnie akcja plesn rozegrala sie bardzo szybko. W czwartek wszystko bylo ok, wczoraj popadal deszcz i dzisiaj rano zauwazylem w kilku miejscach nieciekawy widok. Na szczescie sa to pojedyncze punkciki latwe do usuniecia podczas trymowania. Takie uroki outa i rok w rok, cos musi zostac zaatakowane przez najgrozniejszego wroga growera atakujacego pod koniec uprawy🙃

20240907_073329_compress84.jpg

20240907_073344_compress70.jpg

20240907_073351_compress66.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale masakrycznie wypełniona 😄 tam już nie ma miejsca na ziemię i wodę 😅 zbite jak kamień ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom no zbite zbite🙂 roslina siedzila w tej doniczce z 5 miesiecy jak nie lepiej

Maczliki rozpanoszyly sie na dobre wiec nie mialem wyjscia i siegnalem po oprysk. Kupilem bio srodek na rosliny owocowe i warzywa, ktory mozna stosowac w fazie kwitnienia. Kiedys stosowalem juz cos podobnego bez wiekszego efektu ale moze ten okaze sie lepszy🙃 rosliny zaczynaja siegac mi juz do pasa i nadal pna sie w gore w dosc szybkim tempie😅 dostaja do picia bac organic bloom bo wypadalo by je juz karmic pk

20240908_193650_compress0.jpg

20240908_193635_compress98.jpg

20240908_193547_compress37.jpg

20240908_193720_compress89.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robactwo zniknelo 🙂 co do roslin to musialem je przestawic bo wiatr je wywracal. Dwie najmniejsze ida do kontenera bo i tak nie maja szans na dojscie. Ta zolta w doniczce z dnia na dzien wyglada co raz gorzej a ta w ziemi nawet nie zaczela jeszcze flo. Dwie pozostale maja sie bardzo dobrze ale i tak watpie czy dozyja konca swych dni bez plechy🙃

20240912_175308_compress97.jpg

20240912_175319_compress12.jpg

20240912_175314_compress53.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl sobie krzaczek🙃 poczekam do wieczora i wrzuce go gdzies w zarosla. Z roslina w doniczce mam inny plan... wkopie ja gdzies w malo uczeszczanym przez ludzi miejscu😂 musze tylko poczekac do jutra do wieczora zeby moc to zrobic😂 topy jednej z roslin zaczynaja zmieniac kolor na jakis fiolet lub cos podobnego. Zaraz bede musial dojsc co to za odmiana🙈 

Przeczestalem swoja fr i wychodzi, ze jest to strawberry 🙂oby tak bylo to w boxie bedzie kolorowo😁😁😁😁

20240913_162814.jpg

20240913_162803.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...