Skocz do zawartości
moonka

Sezon 2024 uznaje za rozpoczety😁 4x sensi skunk (nasiona z mojego pierwszego krzaka)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kwitnacy w najlepsze Orion f1🙂 Od poczatku byl jakis niechetny do wspolpracy stad marne rozmiary

20240710_191139.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka aktualizacja. Wszystko poza sensi skunk trafilo na zewnatrz i juz tak zostanie. W szklarni jest zbyt wilgotno i na bank zjadla by je plecha. Skunk jest troche za duzo aby go wyniesc bo ma juz lekko 170cm, 16 szczytow glownych i za bardzo bedzie rzucal sie w oczy. Mysle czy ewentualnie nie postawic go za szklarnia gdzie nie bedzie widoczny ale za to bedzie mial ograniczone swiatlo...🙈

20240715_173936.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milkyway... czyc go juz z daleka a taki jest malutki🙃 wrocilem z pracy i myslalem, ze ktos pali ziolo a to moja roslinka😅 critical fajnie sie rozrasta i zaczyna byc widac roznice miedzy mala a duza doniczka. Moze jeszcze je przesadze w cos wiekszego ale jak juz to tak za dwa tygodnie zeby jeszcze podrosly. Sensi skunk nie zrobilem foty bo w szklarni mam chyba z 50° i nie da sie tam wejsc. Poza tym roslina nie wyglada najlepiej i nie zyczy sobie zdjec w tym momencie😂

20240718_184711.jpg

20240718_184718.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli pierwszy wiekszy wiatr i rozerwalo by szklarnie na kawalki😂 myslisz, ze czemu cala jest oplatana linka? Ktorejs nocy biegalem po podworku i zbieralem panele bo je wywiewalo😂 wkurwilem sie, kupilem linke stalowa i wzmocnilem konstrukcje 😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chlodniej wiec udalo sie wejsc i zrobic foto.  Dodatkowo dobrza ja podlalem bo jutro ma byc 30° wiec w szklarni bedzie lekko 50🙈

20240718_211642.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sensi skunk i strawberry cola sherbet. Roznica wieku to okolo 4 miesiace🙃

20240723_183732.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka  ale zajebiste to lst zrobiles musze wiecej ogladac twoich relacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przesadzona do docelowej doniczki. Ziemia to odzysk z poprzednich roslin. Wsadzikem w nia jednego tabsa oraz obficie podlalem ukorzeniaczem oraz orgatrexem. Troche stracila kolor ale na dniach go odzyska gdy witaminki zaczna sie wchlaniac🙂 criticale ida w miare ok. Mniejszy potrzebuje azotu i rowniez wczoraj go dostal. Mysle czy nie wsadzic im jeszcze po pol tabsa gdyz minie jeszcze kilka tygodni zanim przejda na flo i dokarmianie azotem w wodzie moze nie miec sensu

20240726_193017.jpg

A ta przeszla drobny zabieg "zmniejszajacy". 3 szczyty pekly w czasie wyginanja bo zle sie za nia zabralem

20240726_201707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Critical powoli chyba zbiera sie do flo. Northern postoi jeszcze kilka dni bo maja byc sloneczne i go scinam. Strawberry cos tam rosnie ale co z niej bedzie... 🤷‍♂️

20240728_124337.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topping oraz lst. Roslina od dzisiaj rosnie na 8 szczytow + boczne odrosty. Za kilka dni gdy szczyty podrosna zajme sie ich wyginaniem🙂

20240802_083748_compress5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cala ekipa razem. Nie liczac sensi skunk, ktore czai sie za szklarnia😂 jestem bardzo zadowolony z drugiej od lewej. Rosnie ardzo fajnie, jest gesty i ma duza ilosc bocznych odrostow. Na dniach a moze i dzisiaj przerzedze je troche usuwaja nieco lisci aby odslonic doly. Na oucie zazwyczaj tego nie robie ale tutaj wypadalo by om pomoc bo konkretnie zarosly. Rosliny podlewane zazwyczaj tym co mam pod reka czyli deszczowka albo odstana woda. Od czasu do czasu dostaja orgatrex gdy mi sie przypomni😅 

20240803_183810.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica w wielkosci obu critical jest juz ogromna. Po tabsie wieksza zdecydowanie nabrala koloru chociaz jej akurat go nie brakowalo😅 mniejsza jeszcze troche blada ale nie jest zle a z czasem bedzie tylko lepiej. Na obu pokazaly sie pierwsze preflowersy a wiec za chwile zacznie sie lanie pk oraz magia🙂

20240806_203222.jpg

20240806_203236.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja mam od jakiegoś czasu sensi skuna na oucie, jestem ciekawy jak wyjdzie (ten po lewej). Po prawej master kush 😀

IMG_20240805_174346.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...