Skocz do zawartości
moonka

Sezon 2024 uznaje za rozpoczety😁 4x sensi skunk (nasiona z mojego pierwszego krzaka)

Rekomendowane odpowiedzi

Najzimniejsza zapowiadana noc w przeciagu 2 tygodni za nimi. Temperatura spadla do 0 stopni, w szklarni utrzymala sie na poziomie 5stopni i roslinki to odczuly. Jesli to przezyja to przezyja juz wszystko😂

20240325_070644.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roslinki maja sie calkiem dobrze.  Nastepne podlanie dostana troche azotu bo wydaja sie byc bardzo blade, dolejemy troche mikoryzy i wzbogacimy bakteriami dla zdrowotnosci😂

20240329_113722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja dluuuugo sie zbieralem zeby miec szklarnie. W koncu zmienilismy dom na wiekszy i okazalo sie, ze na podworku stala kiedys szklarnia i w tym miejscu nie ma polozonej zadnej kostki. Mialem to zakostkowac😂 ale w koncu postawilem zone przed faktem dokonanym i ktoregos dnia stanal tam foliak a po niedlugim czasie obecna szklarnia. Ja mam swoje w miare dyskretne miejsce a zona z synem obok sadza swoje pierdolety i wszyscy sa zadowoleni😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją dużą szkarnie dostarczyli pod koniec lutego i nadal czeka w garażu aż ktoś łaskawie znajdzie czas by ją złożyć... może się doczekam w tym roku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega tak odnosnie warunkow w szklarni🙂 od rana stoi otwarta bo wilgotnosc w srodku grubo powyzej 90% a i tak bardzo przyjemne 28stopni⛱️ 2 dni temu dostaly po 1/4 tabsa i widac, ze powoli nabieraja koloru

20240331_123633.jpg

20240331_123624.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roslinki towarzyszace🙃 nie sadzilem, ze te truskawki przetrwaja w bagnie jakie zrobilo sie w skrzynce a tu taka niespodziewanka🙂

20240403_102518.jpg

20240403_102528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam rosnie ale musialem postawic roslinki na czym bo powstal problem. Doniczki ciagnal wode z ziemi bo ostatnio duzo pada i jedna z roslin wyraznie na tym ucierpiala. Musze je troche przesuszyc i jutro bedzie ku temu okazja. 25° i sloneczko caly dzien⛱️⛱️

20240405_122653.jpg

20240405_122708.jpg

20240405_122719.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle slonca w calym miescie... Dzisiaj roslinki spedza dniowke na zewnatrz. Sloneczno oraz troche wiartu dobrze im zrobi🙂

20240406_090248.jpg

Przy okazji pytanie. Pozbylem sie odrostoz z pierwszego pietra i kazda roslinka na tylko i wylacznie dwa szczyty na samej gorze. Bede je za jakis czas przesadzal i zastanawiam sie jak gleboko moge je wsadzic w ziemie. Najchetniej isunal bym pierwsze liscie gdzie i tak nic nie bedzie roslo i zakopal nym rosline max gleboko aby wystawaly tylko szczyty oraz pierwsze potrojne liscie. Czy nie wplynie nie niekorzystnie na rosline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...