Skocz do zawartości
murzynek420

3x Gorilla cookies auto 0.36 viparspectra 5!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam normalnie regulacje na pokrętle. Okej, wszystko rozumiem. Powiedzcie mi jeszcze jak z wysokością lampy, staram się trzymać około 40 cm. Czy to git? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj jej azotu więcej bo kwiaty zablokujesz

@murzynek420

Z lampą to musisz sam poprubować. Będziesz widział po roślinach jak reagują. Każda lampa jest inna i każda odmiana inaczej przyjmuje światło

Ale te 40 cm może byćone jeszcze rosną to się będą do niej zbliżać, jak liście zaczną piać w górę, składać w łódkę to delikatnie podnieś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemano. Dzień 30. Tak jak tam kolega radził stopniowo troszeczkę podkrecam światło. Jest już 75% . Czy dobrze to robię? Kiedy 100% ? Nie daje żadnych nawozów na razie, tak jak opisywalem all mix + bio tabsy więc powiedzcie kiedy zacząć i co lac. Przygotowany mam fishmix i biogrow od biobiz na początek. Wody leje  0.7l  . Lodyga po prawej taka wysoka bo nie ztrenowana bo strzelała przy naginaniu, więc ją zostawiłem. 

IMG_20240320_201157.jpg

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrz sie w jakies PK i zacznij juz powoli dawac. Lampe bym jeszcze ze 2 tyg trzymał na 75% potem stopniowo zwiekszal na 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema, gotuje mi się już łep iż znowu mam problem. Otwieram boxa a tu jakaś mała muszka wylatuje. Znowu coś. Muchówki. Chyba dopiero się zaczyna bo 2 dojrzałem na razie. Na necie jest dużo sposobów. Która według was najbezpieczniejsza i najlepsza?  Dobrze brzmi ziemia okszemowa. 

@vego1989 leje tak bo zalewam całe doniczki i normalnie woda ostatnim oczkiem wylatuje z każdej a na drugi dzień ziemia nadal dość wilgotna. Miałem zwiększać w weekend do litra. A jak polecasz, pisałem że się uczę, mógłbyś cos pomóc. Bez rad to bez sensu. 

 

W poprzedniej uprawie przelalem hulka i się zatrzymał teraz się boję dużych ilości wody. 

@Boczelli pk czyli fosfor potas na kwitnienie? mam bioblooma od biobiza i na potem top maxa. Może być? To Blooma zacząć już lać Tak jak w tabeli od producenta? 

 

Dzięki wszystkim że tu zaglądacie i rzucacie radami, bardzo jestem wdzięczny. Wielka Piona

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 daj im następnym razem 250ml więcej z dwa trzy razy i zwiększzw.lej wodę powoli i po całej donicy, wlej jednej 250 pozniej drogiej i tak na zmianę. Pk 13/14 zakup. Olejek neem czy jakoś tak na ziemiorodki, lepy możesz dorzucić 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemanko. Dzień 36. Polalem raz blooma jutro będzie pk. Blooma 2ml na /l.  Jak lac ten pk. Czy przy każdym podlewaniu? Co z fishmixem bio growem i topmaxem? Czy lac je i ew kiedy. Jedna z tyłu nie może dogonić przodowniczek. Lampa juz max w górze. Podniose ją jeszcze max 10 cm trytytą. Niestety przypał wyszedł z Bozen  myślałem że 130 cm starczy.. Ale dziewczyny nie powinny szaleć. Proszę Panowie o rady , wskazówki. Zdaje mi się że nie jest źle, tak się rozgalezily że wyglądają jakby 4 były 😄 Pozdrawiam 

 

IMG_20240326_153122.jpg

IMG_20240326_153057.jpg

IMG_20240326_153110.jpg

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega @WymiataczMega według wszystkich wskazówek nie dawałem żadnych nawozów do tej pory. Siedzą w allmixie z biotabsem. W poniedziałek pierwsza dawka bio Blooma bo wyżej radzili już lac potas fosfor. Vego i boczeli polecili kupić pk13/14 od canny. Kupiłem go ale nie mam pojęcia ile go lać. Wszędzie w necie jest napisane 3 tyg przed zbiorami 15ml/10l to jest jak bloom. Co z tym growem jak go jeszcze nie lalem.

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@murzynek420 oni nie mówili chyba, że od Canny ma być ten PK. Ale jak już jest to jest. 

Grow może nie trzeba im dawać bo równo ładnie zielone. Teraz Blooma bym lał i chyba TopMaxa. Te PK to za chwilę.

Ps. Ale czytaj z takich fotek i ustalać dietę to tylko ZieloneKrainy umie 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemasz Panie szaleją, nie powinienem już im zwiększać światła? Mam na 75%

IMG_20240329_163410.jpg

IMG_20240329_163425.jpg

IMG_20240329_204850.jpg

IMG_20240329_204746.jpg

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 strasznie się skupiają, muszę je rozłożyć żeby dać im więcej światła, a pierwsza po prawej musi podrosnac parę cm zanim w nią wejdzie. Na reszcie wyszło spoko, ona nic im nie robi krzywdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...