Skocz do zawartości
murzynek420

3x Gorilla cookies auto 0.36 viparspectra 5!

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega racja, pracować z tą siatką to kompletna dupa, ale wystarczy rozpiąć z haczyków no i idzie je wyciągnąć. Zobaczę za pare dni na razie  wyszło spoko, odsłoniło dolne partie tam z tyłu, powykrecało ją fajnie. Natomiast tu chyba objaw za bliskiego światła. Lampę już mogę około 7 cm do góry na trytycie do sufitu złapać 😕

IMG_20240330_074337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 daj spokój przecież jesteś tu od początku gdzie je tam wtedy miałem zakładać. Dobrze rosły , każda inna wysokość, co dziennie musiałbym podwyższać siatkę czyli bym musiał wymyślić jakiś mechanizm. Nie mam patentu na ta siatkę nie planowałem jej używać tak wcześnie, w ogóle jej bym nie używał, ale tak szybko urosły, akurat do piętra gdzie mam oczka , chciałem dać im teraz więcej światła. Peace

Screenshot_2024-03-30-07-58-56-671_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-03-30-07-59-14-268_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, dzień 43 . Ciągle walczę z tymi muszkami. Kupiłem lepy, od groma się na nie złapało. Ale nadal chodziły po ziemi. Kupiłem bio preparat w sklepie 100 %  naturalny , stosowalem w oprysku ziemi. Niestety nic 100 ℅ nie pomaga. Chce kupić jeszcze więcej tych lep, co jeszczejeszcze robić!? Pomocy

IMG_20240402_163625.jpg

IMG_20240402_163635.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 z tym olejkiem to albo ja mam ciulaty albo on slabo dziala. Lalem go 2x w tym pryskanie roslin i jedyne co sie stalo to korzenie mi zaczely prawie gnic a muszki sa dalej... Juz teraz sobie daruje ale nasteonym razem polece z czosnkiem bo ponoc tez dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie lepy od małej zanim się pojawia i do końca uprawy za dużo ich nie ma bo jak dasz za późno to lepy aż czarne są tyle ich jest

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leaf coat zamówiony. Słuchajcie co z wilgotnością na ten moment. Czy ona nadal ma mieć 70% ? Zaczyna sniezyc na listkach. Mogę wycinać dolne wiatraki które delikatnie żółkną? Czy mają najpierw je do końca zużyć i wycinać je jak wyschnął? Co wy myślicie w ogóle o fryzjerze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni siemasz, dzięki za pomoc. Pamiętasz jak to podlewales? To się leje do wody z nawozami czy podlac to osobno? W jakich proporcjach? Kupiłem coś ogólnie ale chyba źle to użyłem bo ja rozrobilem  wodą i zrobiłem oprysk, dopiero nie dawno rozkminilem że one głęboko w ziemi są, więc muszę je tym zalać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 siemano raz na tydzień, według tam zalonczonej tabelki ,nie pamiętam teraz na ile litrów wody , bez beż nawozów ja dawałem po 2 razy tym podlania ,problemu nie bylo ,tak tak dopoki nie usuniesz larwy  matki tych muszek ,czy ziemiorek to bedzie caly czas wychodzić,  polecam ! ,  zamawiaj ilej ,bo ci korzenie padną a potem już wiadomo ,pozdrawiam. 

@murzynek420 ja tam tne niepotrzebne, troche lodygi sie czerwone robia ,ale jest lepiej przepływ powietrza itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale je wywalilo do gory. widzialem wczesniej wspominales z dyfuzorem. mam taki i leci na low przez 25 - 27 h bez uzupelniania wody ( tak na przyszlosc bo juz nie potrzebujesz zbyt duzo wilgoci) . no moje panny maja dopiero 7 dni ale utrzymuja sie przy glebie, co przy okazji poskutkowalo ze jedna dostala goraczki 😅. ja bym wiatraki zostawil, odpadna same .. fryzjer i automat troche lipa. Zawsze mozesz zrobic "kapuste" 😅 - pozaginaj delikatnie wiatraki pod i po problemie. Zas z drugiej strony jak na sezonowce opierdolisz wiatraki we wczesniejszym stadium kwitnienia to jej tak nie wyciagnie plus panna skupi sie bardziej na budowaniu sipeczek 😏  Jak to sie mowi "wolnoc Tonku w swoim domku" ✌️. Z tymi goscmi sie nie wypowiem bo nie mialem z tym problemu i miec nie chce 😅😅😅

Ps z tego co tam wczesniej widzialem robiles lst, czemu nie naginales dalej ? 

17127478179194978389250103571843.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

spacer.pngspacer.pngsiemanko, dzień 52 

Latający problem dalej w powietrzu! Wielka kaszana od poniedziałku czekam na ten dobry preparat sprzedawca allegro zawodzi. Pojawiają się obawy... same dziewczyny wyglądają dobrze, dolne wiatraki pozostawiam samym sobie do wyczerpania, troche ich już zebrałem. dolne partie były nieco jasno zielone , pomyślałem więc , że wleje 1ml/l growa po jakis 5 - 6 dniach kolorek super. bloom top wdg tabeli . cal mag 0.7ml/l woda z cerfa nadal , leje powoli po 1l + butelke dziele na 3 , wypływa na maxa dużo dołem, nie wiem czy nie starczy 1l i podlewać częściej tzn jak już poczuje ze są suche. Problem z wysokością jedną łodyga odbiła że dotyka lampy, ciężko to ułożyć. nawilżacza brak. dodałem 1ml wody do cobaga. lampa 100% . psikane leaf coatem

 

@lunatyk44 siemanko! Dziewczyny wyrosły aż ponad to , mimo obaw cieszą oko. kupiłem już takie cudo jak na zdj niżej. chyba ze 3 l wody tam wlałem , rzadko trzeba dolewać, fajny zakres mocy,  ale nie można go używać non stop bo za wilgotno było czasami. Już stoi na półce od tygodnia 🙂 Z tą kapustą to się staram tak już od początku, no ale tak pół na pół z tym. Zostawiam wiatraki, zdaje się , że mogą pomóc zidentyfikować czy udało się płukanie na końcu. lst robiłem jakos do 30 dnia, i bardzo fajnie poodbijały jedna jest szeroka na calego boxa. wszystkie łodygi naginałem od początku jak bardzo mogłem do kantów doniczek, z dużą siłą się odwdzięczały i cały czas wyrastały nowe. Potem jak urosły to już nie było ich jak nagiąć bardziej, dużo miejsca tam nie mam. pozdejmowałem z nich już sznurki, swoich pozycji dużo nie zmieniły, myślę że ogólnie się udało, ale mogę się mylić 😄 


 

IMG_20240410_212224.jpg

IMG_20240411_211339.jpg

IMG_20240410_212211.jpg

IMG_20240410_212301.jpg

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Toni siemasz, mam to. Przysłali mi 10 mln więc z instrukcji wynika ze na 20l wody. Czy ja dobrze rozumiem ? Muszę wsypać 1/4 do baniaka 5l i jeszcze pH tam ustawić dobre i podlewać co kilka dni? 

IMG_20240412_183720.jpg

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie zrob , mi ta ilość wystarczyło na 3 donice w tedy , dwa razy i był spokoj , a miałem tego mase,  musiałeś w ziemi już mieć jak kupiłeś.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...