Skocz do zawartości
moonka

Pineapple kush auto (99% auto ale...), 30x90x145, kingbrite 240W, BIO

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green @vego1989 jak uda sie na dluzsza mete leciec na dwie uprawy to bede zniego wiecej niz zadowolony😂 jutro zapewne dwie pozostale pestki trafia do ziemi😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 1 dla Pineapple kush 🙂 wczoraj wieczorem przebila sie przez ziemie a dzisiaj otworzyla pierwsze listki. Zeby nie bylo jej nudno to do ziemi trafily dwie pozostale pestki. Do doniczki 7.5l wlecial Orion F1 a do 5l Mango haze. Wszystko zostalo podlane mikoryza oraz ukorzeniaczem. Polaczylem rowniez ze soba oba boxy. Wylot z duzego wlatuje do malego aby troche zwiekszyc temperature.  Czy zadziala... nie wiem🤷‍♂️ dopiero odebralem drugi termometr i musze go wstawic do namiotu

20240229_112340_compress92.jpg

20240229_110802_compress89.jpg

20240229_110809_compress27.jpg

20240229_110821_compress2.jpg

20240229_111403_compress70.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega mam gdzieś na osobnym dysku...nie będziesz żałował, zobaczysz jakie zajebiste boby, te dolne też fajnie zbudowane, nie jakieś luźne długie topki, tylko zbiciuchy 😁 największy szczyt ważył prawie 35g na sucho 😁Ogolnie to ponad 70 ze sztuki mi wyszlo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gadzet czyli termometr na wifi😂 juz teraz zastanawiam sie do czego to wszystko podlaczac bo brakuje mi przedluzaczy a jeszcze dojdzie wyciag i kto wie co jeszcze.. 🙈🙈🙈 nie jestem w stanie narazie bardziej podniesc temperatury. Z 21 stopni zrobilo sie 23 po podlaczeniu wyciagu z duzego boxa... Wychodzi brak izolacji rury i powietrze po drodze sie wychladza. Wilgotnosc podbije zwilzajac recznik wiec tutaj nie bedzie problemu aby miec powyzej 70%

Screenshot_20240229_161000.jpg

550x447.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka mam ten sam termometr, polecam 😉

Ja bym na Twoim miejscu zrobil w przyszlosci w malym boxie weg room i moze jakas matke na klony, a w duzym leciał flo i zazebial uprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 20 kilka € i wydaje sie byc ok

@Boczelli w zwiazku z malym boxem mam kilka koncepcji. Fajnie bylo leciec na dwa boxy "na zakladke" i miec caly czas swiezynke. weg room tez dobra opcja a mozna rowniez polaczyc oba w calosc i leciec na calym metrze wstawiajac powiedzmy 12 doniczek🙂 Narazie jest jak jest a czas pokaze co bedzie dalej

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I wszystkie sa juz razem na powierzchnia 🙂

20240302_130444.jpg

20240302_130436.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W prawdzie pineapple wyszlo 4 dni temu ale zaczynam odliczanie od dzisiaj. A wiec dzien 1🙃 porzucilem pomysl wtlaczania powietrza z duzego boxa. Nie dzialalo to tak jak bym oczekiwal bo za szybko spadala mi wilgotnosc. Obnizylem rowniez troche leda bo pineapple wydaje sie byc za bardzo wyciagnieta chociaz moge sie mylic bo zawsze mam z tym problem😅 teraz wisi okolo 50cm nad doniczkami i 20% mocy czyli okolo 50W. Na deserek dla milosnikow "nietypowiej" motoryzacji volvo w stylu Hotwheels napotkane podczas dzisiejszej przejazdzki na 🚲

Edit. Wlasnie doszedlem do tego, ze moje pineapple kush auto to tak naprawde pineapple kush cake auto. Znalazlem maila z zamowieniem z maja tamtego roku😂

Screenshot_20240303_174325.jpg

20240303_165601.jpg

20240303_134816.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche je wyciaga wiec opuscilem lampe o jakies 10cm. Gdy ziemia troche siadzie to bede musial je delikatnie podsypac😅

20240304_200157.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...