Skocz do zawartości
moonka

Pineapple kush auto (99% auto ale...), 30x90x145, kingbrite 240W, BIO

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega pozyjemy zobaczymy🙃

Moj kolejny wynalazek😂 mini wyciag do malego boxa. Wentylator 80x80mm z przejsciowka na rure 120mm montowane jak wszystkie moje wyloty. Do zestawu wleci z czasem maly filtr mozliwe, ze rowniez mojego autorstwa🙃

20240320_160201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzien 20(mango i orion) i 22 dla pineapple. Mango i orion bardzo przystopowaly wzrost. Wzgledem pineapple wygladaja bardzo mizernie a w szegolnosci mango (czerwona doniczka). Narazie jeszcze ja potrzymam ale nie wiem czy cos sensownego z niej bedzie. Poprawilem w kazdej lst, pozniej je podleje i zostawiam je w spokoju na weekend. W poniedzialek kolejne podlanie i wleci kilka zdjec🙂

20240322_100813_compress27.jpg

20240322_100818_compress89.jpg

20240322_100822_compress23.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka dajesz im cos na stres po treningu?

Jak masz miejsce w boxie to ja bym zostawil, czasem potrafia wystrzelic dopiero na poczatku flo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli daje im odpoczac 2 dni😂 to tyle na stres😂 miejsce jest wiec poki co zostaje😉 za jakis czas powinienem wyjsc z pieniedzmi na prosta i zaopatrze sie w jakies "wspomagacze". Narazie staram sie jechac na tym co mam🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka powiem Ci tak. Miałem 2oriony. 1zqpierdalal a drugi był jakiś niedojebany na poczatku. Jak wskoczyly na flo to ten niedojebany dal większy plon i lepsze boby niż ten co zapierdalal od początku 😅 ja to zawsze mówię, z tych niedojebanych zawsze wychodziły mi najlepsze sztuki na końcu 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 tak jak pisalem wyzej. Zostawiam go dajac mu szanse🙂

Poszlo po 0.7litra wody z olejkiem bo robactwo dalej lata. Sadzonki na outa rowniez dostaly swoja dawke aby przetrwaly weekend. Opuscilem troche lampe zostawiajac w dalszym ciagu okoloce 20-25%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

21 dzien orion i mango. Szybko 😅

20240323_192251.jpg

20240323_192319.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 patrzylem na poprzednie zdjecia i na wczorajszych juz widac pierwsze oznaki ale ja ich nie zauwazylem. Ile on srednio kwitnie?

Ok. Internety pisza o 30-40 dniach. Zobaczymy🙂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo grubo to idzie ten pineapple😅 za to w dwoch pozostalych odkrylem przed chwila plesn w doniczkach. Za dlugo zwlekalem z montazem wyciagu i stojace powietrze zrobilo swoje. Na szczescie nie bylo tego duzo i mam nadzieje, ze opanowalem sytuacje dajac wyciag oraz montujac inaczej mieszak

20240325_094214.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram delikatnie górę psikam preparatem na pleśń i dosypuje nowej i jest zawsze lala jeszcze przez 2 tygodnie pryskam 2x na tydzień po wierzchu ziemi i wszystko znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...