Skocz do zawartości
moonka

Pineapple kush auto (99% auto ale...), 30x90x145, kingbrite 240W, BIO

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak ja scialem. W czwartek moge nie miec czasu a dzisiaj znalazlem godzinke zeby przy niej usiasc z nozycami. Ilosciowo szalu nie bedzie ale dobre i to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mango wyglada jak wyglada. Jesien ja dopadla na calego. Dzisiaj dostala ostatnia dawke pk i pozniej jade juz z sama woda

20240506_195958.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadalo by ja podlac ale troche ja przesusze. Niech czuje, ze jej koniec jest bliski😂

20240508_213634.jpg

20240508_213707.jpg

20240508_213713.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagla ale i wzieta pod uwage przeprowadzka do duzego boxa. Musialem udostepnic mala czesc boxa nowym sadzonkom wiec na ostatnie dni Mango bedzie mialo towarzystwo. Raczej sie nie pogryza wiec niech tutaj dochodzi do kresu swojego zywota🙃

20240509_183102.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testy oriona. Suszy sie od 4 dni i popcorn juz jest wzglednie suchy. Jao narazie zapach lepszy niz smak. Gryzie w gardlo i ma blizej nieokreslony smak😂 jednak dziala tak jak powinno dzialac ziolo a wiec klasycznie mowiac zapierdala🤣 smakowe bletki z Temu🙃 sa tanie jak barszcz i nawet calkiem spoko. Mam ich jeszcze chyba ze 20kilka opakowan u musze zamowic inne dla odmiany bo mango juz mi sie przejadlo🤣

20240509_211102.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orion wlecial na wage i pokazalo okolice 35gramow czyli tak jak myslalem. Dzisiaj scinam mango, ktore moglo by jeszcze postac ale nie mam juz na nie miejsca gdyz w boxie zamontowalem blumat do sezonow

20240512_144318.jpg

20240512_144330.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dobrym wynikiem bylo by 50 gramow. To co ktos pisze a to co jest prawda to czasami dwie rozne rzeczy...🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznac, ze jaracz ma wystarczajace zapasy tematu? Po tym, ze roslinka stoi gotowa do sciecia juz od wczoraj a jaraczowi nie chce sie nia zajac🤣🤣 zbieram sie do niej od wczoraj ale... dzisiaj juz ja ogarne bo to bedzie 20 minut zabawy🙃

20240513_182349.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...