Skocz do zawartości
moonka

Pineapple kush auto (99% auto ale...), 30x90x145, kingbrite 240W, BIO

Rekomendowane odpowiedzi

Piatek. Dzien 6. Panienki (mam nadzieje😅) powoli rosna. Podsypalem doniczki ziemia bo roslinki zdecydowanie za bardzo sie wyciagnely. Dostaja szklanke wody z ukorzeniaczem na 3 doniczki srednio co dwa dni. Lampa 30% i nie wiem jaka wysokosc bo troche ja obnizylem ale ile... 🤷‍♂️ Jak widac pomidorki w saszetce maja sie rownie dobrze i musial bym je na dniach umiescic w doniczkach. Mowia, ze potrzeba matka wynalazkow a ja nie mam mieszaka do boxa wiec bede mial customowe z wiatraczkow komputerowych. 10 minut na kompie aby zrobic model mocowania, 40minut druku i sa mocowania do slupkow😎😂 Dwa wentylatorki 60x60mm powinny dac rade a jesli nie to mam jeszcze kilka 80x80mm🙂

20240308_140117_compress67.jpg

20240308_135444_compress57.jpg

20240308_135544_compress79.jpg

20240308_135551_compress54.jpg

20240308_135558_compress3.jpg

20240308_140224_compress18.jpg

20240308_140237_compress76.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem jak coś automaty tak wciskal jeszcze żeby na maxa wykorzystać boxa doniczki do słupów przywiązane 🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 9

Wszystko jak narazie pod kontrola. Podlewane na oko blizej mi nieznana iloscia wody z ukorzeniaczem. Okolo szklanka na 3 rosliny. Mysle, ze jesli wszystki bedzie szlo jak idzie t9 na poczatku nastepnego tygodnia poleci lst na srodkowej a nastepnie na dwoch pozostalych gdy beda do tego gotowe. Z boxa wylecialy pomidory a wlecialy cztery pestki na outa🙃

20240311_120207_compress77.jpg

20240311_120230_compress12.jpg

20240311_120322_compress53.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio wkurwiałem żeby termometr funkcjonalnie przymocować właśnie do rurki.... i sobie wtedy myślałem" moonka to by se wydrukował 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 12. Podlanie po okolo 250ml wody z ukorzeniaczem + mikoryza. Srodkowa roslina zaczyna nie miescic sie na szerokosc a to dopiero poczatek imprezy. Poczekam az wyrosnie jej jeszcze jedno pelne pietro i wlatuje lst a wiec mysle, ze po weekendzie. W weekend jestem zajety rodzina i rosliny musza przeczekac do poniedzialku. Podsumowujac wszystko wyglada dobrze. Jedynie musze troszke walczyc z podbijaniem wilgotnosci bo zazwyczaj waha sie miedzy 55 a 65% i staram sie w miare mozliwosci utrzymywac te 65% jak najdluzej. Temperatura 25°

20240314_105433.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgorliwosc...😂 postanowilem nie czekac i zglebowalem pierwsza roslinke😂

20240315_084551.jpg

20240315_084624.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek. Dzien 16. Wszystkie roslinki padly do stop swojego Pana😂😂 Mango nagialem dzisiaj rano i delikatnie zdazyla odbic w strone swiatla, Pineapple jak widac ma sie bardzo dobrze a z Orionem mialem maly problem bo lodyga jest stosunkowo gruba a krotka i obawialem sie zlamania. Jednak co wprawa to wprawa😂 i poszlo calkiem szybko🙂

20240318_142541_compress27.jpg

20240318_142541_compress27.jpg

20240318_142550_compress76.jpg

20240318_142601_compress82.jpg

20240318_142607_compress26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Glowa do gory... a glowy brak🤷‍♂️😂 Wiem, ze to auto ale kto nie ryzykuje ten jointow nie jara😂 pineapple zostala przycieta na 8 szczytow. Czas pokaze czy byl to sluszny ruch. Dobrze, ze pozostale sa kilka dni mlodsze to bede mogl zobaczyc jak ciecie odbije sie na roslinie i zdecyduje czy ciac reszte czy pozostac tylko przy lst. Rosliny zostaly dzisiaj solidnie podlane olejkiem neem gdyz od kilku dni mam w boxie ziemiorki. Sporo wylapaly lepy ale nadal pojawiaja sie nowe a wiec trzeba wybic larwy w ziemi🙂 wlozylem rowniez do kazdej doniczki po 1/4 tabsa bo moc lightmix niedlugo sie skonczy😂

20240319_101110.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega pineapple kush cake. Okolo 17 (+ - 1) dzien wiec wydaje mi sie, ze idzie tak jak powinna🙂 Nie mecze ich swiatlem i rosna sobie spokojnie pod 50watami praktycznie od poczatku. Olejek stosowalem juz wczesniej ale dalem go chyba za malo. Teraz wlalem od serca i zobacze czy bedzie lepiej😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega rosliny sobie darowalem bo to co lata siada na lepach. Moim zdaniem wiekszym problemem sa larwy, ktore siedza w ziemi i interesuja sie korzeniami. Jednak jesli to nie pomoze to powtorze razem ze spryskaniem roslin🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka niby poki ziemia jest wilgotna to korzeni nie jedza, ale czy to prawda to nie wiem. Tez bede musial chyba ten olejek kupic bo z monster żony w domu przenioslem ziemiorki do boxa 5km dalej 😂

Z jakiej firmy ten olejek polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzien po cieciu glowy🙂 do boxa W KONCU trafila wlepa, ktora dostalem od "sponsora" tego grow🙃 na dniach maluchy wylatuja do szklarni a w ich miejsce chce wstawic sadzonki na nastepny grow w duzym boxie. Zakrecilem sie troche z nawozami i mam nadzieje, ze nie obroci sie to przeciwko mnie. Wczoraj dodalem po 1/4 tabsa zapominajac, ze dodalem do ziemi npk w proszku z duzym stezeniem azotu😐 chcialem dzisiaj wyjac tabsy ale rozsypaly mi sie w rekach...🙈

20240320_090934.jpg

Screenshot_20240320-122845_Gallery.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...