Skocz do zawartości
moonka

Pineapple kush auto (99% auto ale...), 30x90x145, kingbrite 240W, BIO

Rekomendowane odpowiedzi

Z nudow powoli startuje z kolejnym grow. Tym razem tylko jeden automat (99% auto bo nie przypominam sobie abym mial je sezonowe) bo nie mam ich wiecej a sezony zostawiam do wiekszego boxa. Wczoraj trafily do kieliszka a dzisiaj na recznik. W drodze jest kolejny led kingbrite 240W, ktorego kupilem ze wzgledu na cene a w razie czego moge miec 720W na cala powierzchnie 90x120. Ziemia lightmix od plagron + biotabs, bakterie, mikoryza i inne bio pierdolety. Roslinka bedzie rosla w skrzynce bo mam pewny plan co do lst

20240224_105701.jpg

Screenshot_20240224_113814.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokladnie  powodzonka i  udanego prowadzonka roslinki😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green kiedys o takim pisalismy🙂 kupilem go ze wzgledu na mala wysokosc. Szkoda, ze nie jest troche wiekszy tzn takie 100x150 z podzialem 100x100 i 100x50 ale i tak jest spoko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich🙂Pojawil sie maly kielek ale poczekam z nim do jutra az podrosnie. Dzisiaj przygotowalem ziemie w trzech doniczkach... tak w trzech bo plany sie delikatnie zmienily😂 zamiast 1 beda 3 automaty ale jakie nie wiem😂 jeden z uzytkownikow forum zdeklarowal sie wyslac mi kilka pestek auto zebym zapelnil boxa🙂😅  Odnosnie ziemi to wzbogacilem ja troche. Zamiast tablety od biotabs dalem do ziemi powder feeding bio grow (npk 7-2-4) i mikromix soil dla lepszego zycia biologicznego. Powder wlecial w polowie zalecanej dawko gdyz to automaty i weg bedzie bardzo krotki. Mikromix w pelnej dawce gdyz tego nigdy za wiele😂 Doniczki to 2x 7 litrow i jedna 5 litrowa. Przy okazji wzialem sie za pomidory do szklarni. Wysialem 4 pestki i wstawilem do duzego boxa zeby powoli rosly🙂

20240226_100622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem leda😁 dojaram jointa, jade kupic wlacznik czasowy i wsadzam kielka w ziemie😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 2sztuki bo znalazlem ich od groma w uzywancu po 1€ za szt😅 dodatkowo 4 wieksze karabinczyki zeby po ludzku zamontowac lampy

 

A teraz do sedna... bylem wlasnie u Jana Nowaka😂 odebrac pestki, ktorymi obdarowal mnie @Boczelli🙂 dzieki raz jeszcze👍🙂Pisalismy o 2 sztukach ale zebym mial zagwozdke dostalem ich troche wiecej😅 postanowilem wiec zeby forumowicze zdecydowali jakie 2 sztuki wstawic do boxa🙃 nie ukrywam, ze korci mnie Orion F1 ale niech wiekszosc zdecyduje🙃Czas do jutra rano jak wstane (wstaje wczesnie😂

20240227_142627.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka dawaj Oriona, jest kotem. Miałem dwie sztuki, prawie po 70g z każdej, piękne boby, ladnie zbite wssysykie,nawet te dolne partie. Latwo soemprowadzinte rosliny, nawet mialy fryzjera u mnie mimo ze to auto indaly rade...zapach piekny, typowy skun, noni moc jest konkretna. Jezeli chcesz szybko to tylko to, pp 20dniach kwitnie i w niecałe 3miesoace możesz mieć palonko 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Box "odpalony". Lampa 60cm i 20%. Kielek wsadzony w dolek zalany mikoryza po czym podlane ukorzeniaczem z mikoryza w ilosciach blizej nieznanych😂 mokry recznik doa zwiekszenia wilgotnosci i jedziemy👨‍🌾👨‍🌾 Posadzone blisko krawedzi w celu wykonania lst

20240227_153125.jpg

20240227_153219.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka szybki ten golab 😅

Mialem Oriona i Northern Light i widzialem kilka relacji z nimi i rosna spoko. Ja bym zobaczyl te Haze, bo tez je bede sadzil ale dopiero na zime 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...