Skocz do zawartości
Michal Jan

Gorilla zkittelz x5 sezon

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie działa i spr doniczka wypchana calutka korzeniami od samej góry do samego dołu i to mega gęsto jak na 1szym obrazku

👏👏🤣🤣🤣

Dawać panowie dawać dobrze się pośmiać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorośli faceci wyzywają się jak dzieci powód przesadzanie rośli 🙏🤣🤦 

@dziurawy Ile razy przesadzałes rośliny że masz taką teorię? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mateo napisał:

Screenshot_2024-02-21-11-30-22-539_com.android.chrome-edit.jpg

Moge stwierdzic na podstawie obecnego grow, ze to rzeczywiscie dziala. Obecnie korzenie zaczynaja mi juz wystawac wierzchem doniczki i bede musial je podsypac ziemia. Nigdy wczesniej nie mialem tak rozwinietych korzeni jak teraz po przesadzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21/02/2024 o 11:02, Prepers napisał:

@dziurawy  ziomuś ty jakiś nie szczęśliwy chyba jesteś🤣🤣 to nie był atak, ale przesadzanie roślin nie tylko ma na celu trening korzeni, tylko przesadzanie z light mix na all mix mistrzu nie robiłem sezonów a o tym wiem, a tak poza tym długo nie musisz szukać żeby znaleźć odwrotny wynik testów które przeprowadziłeś, jak przesadzasz sezona korzeń zblokowany zostanie uwolniony, wypusci więcej odnog żeby chłonąć nawóz, a daruj sobie komentarze o metrażu i gramaturze bo tak naprawdę nigdzie go nie podałem 

Ale nie ma o co się sprzeczać, każdy ma swój ogródek😅, ja używam od początku all- mix( teraz 4 posadziłem w plagron i nie jestem zadowolony), automaty bezpośrednio do dicelowej doniczki, sezony do 0,5 l i dwutygodniowe sadzonki do docelowej. Testowałem różne kombinacje z przesadzaniem i tak jest dla mnie najlepiej

Ale każdy robi jak mu się najlepiej sprawdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 Chłopie ciebie to wszystko ominęło, bo tester zrobił porządek... Gość mi matkę, i od cweli wyzywał 🤣, bo napisałem mu to co zacytowales xD Ja to mam wyjebane, i jest mi dane 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo nawet nie spojrzałem, ale plagron jest ciężki, bardzo torfowy

Wolno schnie, przez co mało powietrza zasysa

Bio-Biz wygrywa

@Prepers to teraz wiem dla czego niektórzy są na jednych fotorelacjach a inni na innych😉 i rzadko się spotykają🤣😂 kabaret🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że za mocna ziemia na początek dla tego lepiej light aż korzenie złapią się trochę  , i później growmix trochę nawożony na uzupełnienie na start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 26 dziewczyny ładnie idą lampą 50 cm od szczytów 25%mocy dostały ostatnio 2 razy z rzędu pełną dawkę Terra grow potem im odpuściłem bo liście aż ciemne były dostały raz czystą wodę a raz z calmagiem i znów jest zielono czyli co drugie podlanie będą dostawać paszę pozdro

IMG_6515.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 33 pełne dawki grow roots cal mag  2 x topping w tym tygodniu przesiadka do większych donic w jednej przy lst strzelila gałąź ale żyje taa w środku trochę odstaje ale od początku była nieśmiała 

IMG_6644.jpeg

IMG_6626.jpeg

B1E16BB2-75A7-496D-97EC-FFA397051AD7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...