Skocz do zawartości
Michal Jan

Gorilla zkittelz x5 sezon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich za namową kolegi postanowiłem ruszyć z fotorelacja moich dziewczyn.Start kiedy poszły w ziemię to 01.02.2024 na zdjęciu z dnia 03.02.2024

lampa spider farmer sf 4000 growbox 1.2x1,2x2 ziemia plagron light mix odzywki mineralne z plagrona planuje dwie przesadzki do 11 l potem docelowo 30 oraz zakup lampy spider farmer g 8600 jeśli uporam się z pay-pal 

Światło 19/5 20%mocy wilgotność 55% temperatura 25 C wszelakie wskazówki mile widziane pozdrawiam

IMG_6224.jpeg

08.02.2024 aktualne zdjęcie myślę że ładnie wszytko idzie jak należy narazie pół dawki power roots i zobaczymy co to będzie pozdro

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie takie plany albo 25 l ale jeszcze się okaże myślę koło 2 miesięcy aż zapełnią cały box to moje pierwsze sezony wcześniej były automaty ale nie byłem do końca zadowolony automaty nie wybaczają błędów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 19 

Dziewczyny przesadzone do 11 l doniczek rozdziewiczone po pierwszym toppingu ziemia pół na pół plagron light plagron grow 

temp 26 wilgotność 60 %
wjechala lampa spider farmer G8600 ale moc ,narazie 20% 40-50cm od roślin 

Pozdro

IMG_6427.jpeg

Edytowane przez Michal Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy przesadzanie roslin jest jak najbardziej korzystne i wskazane jest to potwierdzone wieloma testami i badaniami. Moze zrobiles cos zle przy przesadzaniu skoro rezultat byl odwrotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tez tak myslalem  i to potwierdzilem zdjeciami z dwoch boxow , jest ogromna roznica !! niepotrzebny stres i tyle ! ci co mi pisali mieli racje i to potwierdzam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy jaki stres moje już następnego dnia pięknie się odwdzięczyły słuchaj ilu hodowców tyle teorii ja robię tak 

@dziurawy drugiego nie rozumiem co że moc lampy na 20% według żadnych instrukcji widać chyba po roślinie jak jej dobrze ale widzę że trafiłem na speca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie moc a wysokość 20% z tej lampy to ok 160w z czego ma powierzchnię 4x4 od ściany do ściany jak dlanie regulacja na początku wysokością po co tracić prąd skoro i tak jeszcze dużo miejsca pustego. box będzie się zapełniał to mocą podkręci i git

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Jak dla mnie instrukcje możesz schować między bajki, chyba ważniejsze czy roślinką jest dobrze, a nie co w książkach piszą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers tak jest.to tak jak u mnie na stronie PISZE że z krzaka 600g  😅 co nie musi być prawda he he @dziurawy roślina pokaże kiedy będzie potrzebować więcej a 2 spr ja miałem na 35 cm ok bo tak ,,pisało,, i było za nisko , karłowate się zrobiły przez to  mój box nie jest do końca pełny bo automatycznie gałęzie były grubsze i ciężko naciągnąć żeby nie złamać lepiej trochę wyciągnąć jak mają być za niskie

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy @mateo A tak poza tym jest wiele technik manipulacji światłem, Green teraz coś wspominal że kombinował coś z mocą lampy w ciągu dnia( symulował chmury)@Michal Jan I na moje pewnie chciałeś żebyś trochę podskoczyły do góry 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Prepers napisał:

@dziurawy @mateo A tak poza tym jest wiele technik manipulacji światłem, Green teraz coś wspominal że kombinował coś z mocą lampy w ciągu dnia( symulował chmury)@Michal Jan I na moje pewnie chciałeś żebyś trochę podskoczyły do góry 😉

Dokładnie tak nie chciałem żeby były za małe  każdy próbuje kombinuje najważniejszy jest wynik końcowy i jakosc a nie wmawianie ludziom że tak jest źle bo on wie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ??? tam wyraznie pisze , ze sam zrobilem test na 8 roslinkach i bylo okiem widoczne , ze te ktore nie byly przesadzane , rosly  szybciej !! ale ty przeciez gadasz z nimi wiec wiesz lepiej , 🙂 

@mateo no nie wiem u mnie pisalo z metra 600 g i tyle bylo ! wiec jak widac pogadaj z @Prepers on swietnie gada z roslinkami pomoze ci wyciagnac spokojnie 800 !!!  powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  ziomuś ty jakiś nie szczęśliwy chyba jesteś🤣🤣 to nie był atak, ale przesadzanie roślin nie tylko ma na celu trening korzeni, tylko przesadzanie z light mix na all mix mistrzu nie robiłem sezonów a o tym wiem, a tak poza tym długo nie musisz szukać żeby znaleźć odwrotny wynik testów które przeprowadziłeś, jak przesadzasz sezona korzeń zblokowany zostanie uwolniony, wypusci więcej odnog żeby chłonąć nawóz, a daruj sobie komentarze o metrażu i gramaturze bo tak naprawdę nigdzie go nie podałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...