Skocz do zawartości
Cykacz

Przypał przez kupno luf

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano podzielę się z wami historia sprzed kilku dni, generalnie to od czasu gdy podjąłem się uprawy zrezygnowałem z wychodzenia na „klimat” i to prawdopodobnie uratowało mi życie w poniedziałek. Do rzeczy kumple podjechali do sklepu po szkło aby skonstruować wiadro na miejscówce, jeden ziomek został w aucie z tematem a drugi poszedł po lufy w tym samym czasie do sklepu jak się okazało weszło dwóch kryminalnych, ziomek się nie zaczaił i kupił kilka lufek na zapas, ci wyszli za nim zobaczyli do jakiego auta wsiada (zwykły opel astra) i gdy jeszcze drzwi nie zamknął ci już na pewniaka im się przedstawili i powiedzieli o podejrzeniu posiadania narkotykow, potem ich przeszukali i jak nie trudno się domyśleć jebneli złoty strzał. W każdym razie przez te historie pierdole nie kupię juz lufy stacjonarnie tylko przez neta zamówiłem sobie juz kilka paczek na zapas 😂

Ja jak na razie mam więcej szczęścia niż rozumu 30 lat kilka sytuacji blisko ale bez przypalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cykacz a ja dorzuce podobna historie, Warszawa przejscia podziemne poszedlem  kupic szlugi , a w kiosku tez byly fifiki , zaraz podeszlo dwoch smutnych panow przeszukanie ok? w gaciach nie znajda , ale jednak wzieli nas na komende i znalezli , za 10 g dostalem pol roku odsiadki , ale i tak spoko !!! bo ziomka puscili i ogarnal dom !!!! a bylo by grubo !!! oczywiscie spytalem sie czemu nas wychaczyli ??!!!! mowi kupowales fifki !!!!!! a ja mowie NIEEEEE KURWA NIEEEE !!!! kupilem papierosy i mu pokazalem cala paczke nie otwarta a on na to : ty miales pecha a my szczescie !!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega pewnie jakieś ubeki stare, ale z tymi lufkami to odjebali kiedyś za małolata chodziło się do osiedlowego po lufki teraz czasami byłem w CBD sklepie ale auto parkowałem zawsze gdzieś indziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to ładny gipsy te jebane mendy są wszędzie dlatego oczy do około glowy ja tu nie będę się wypowiadać na ten temat pozdro dla prawdziwych 😎jebac milicyjne ścierwo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...