Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zaczynamy 10 pestek Bannera oby były też duże i zielone 

Namiot 120x120

Went mars hydro cali 

Lampa marshydro fc-e800

Nawozy plagron set jak ostatnio

17068953067873716722713069548476.jpg

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wszystko do boxa 1 idzie z czasem jak zakończę gorile to dziele na 2 boxy i niech się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafa na buty najlepszy inkubator w środku ciemno i ciepło bo liczniki niedaleko

10 ziaren wczoraj 3h moczone później na ręcznik. 23h i nasionka w ziemi 

17070635143463975675504503338156.jpg

Ziemia plagron light

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinki już są a to ich nowy dom

17072359493784823228069265812647.jpg

17072359762761926205858213665027.jpg

Są już podlewane roztworem  ok 6 pH plus szklarnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko wenta muszę założyć czekam na klemy na razie nie potrzeba ale było by fajnie widzieć już jakieś parametry

Tymczasowa lampa Ali ale idzie już lepsza też z Ali 🫣 ale z funkcją dymienia będę miał na okres sadzonek szkoda prądu a 40 e to nie pieniadz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą fajny namiot i 80e 120x120 wkładka na dno podwójne kołnierze 3x drzwi 3 pasywne 2 małe i 4 duże wloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie sprawuje ten box? Mysle o podobnym ale ze skosnym dachen zeby wcisnac go pod skosy na poddaszu. Jak wyglada jakosc wykonania Twojego namiotu? 

716+9Y9sPOL._AC_SL1500_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka tez myślałem o tym boxie ogólnie jestem zaskoczony za 80 e nie widzę na razie minusów jak wyżej podwójne dno pluss podwójne rękawy wszędzie sowak x2 wystarczająca liczba otworów za 80e jestem zadowolony bardzo wiadomo nie jest to mega gruby materiał jak w homebox ale wystarczy😉

W tym skośnym modelu nie masz za dużo wlotów musisz przemyśleć co będzie potrzebne w boxie i ile ich potrzebujesz 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo zrobienie dodatkowych otworow to najmniejszy problem🙂 zobacze czy jest jeszcze cos podobnego i bede myslal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otwory to nie problem to mi wydaje się że namiot do ceny jak najbardziej na tak ogólnie polecam marshydro 3x drzwi 5x5 i namioty z homeboxa 4x4 też super fajny biały materiał odbija inaczej światło i wydaje mi się że jest lepiej niż z z srebrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo jest duzo fajnych i nawet niedrogich namiotow ale w moim przypadku wybor nie jest latwy. Najlepszy byl by skosny zeby schowac go chociaz troche pod dachem. Szkoda tylko, ze to 1.2x1.2 a nie 1x1. Lampy niby maja odpowiednia moc pod taka powierzchnie ale ich wymiary sa ni w pizde ni w oko bo maja 64x20cm😐 im dluzej mysle tym mniej wiem i mam co raz wiekszy metlik w glowie🙈😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka A zrobienie samemu nie wchodzi w gre ?  😄 ( projekt zaraz zrobimy mordo co sie martwisz )  robiłem kiedys meble więc pomoge a co kurwa 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Resio666 myslalem nad tym ale materialy w nl sa koszmarnie drogie. Za same plyty mdf na takiego boxa wydam tyle co za gotowy namiot a gdzie obicie i cala reszta. Moze w przyszlosci gdy bede juz w trakcie przebudowy poddasza i bede mial nadmiar materialow🙂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...